Kate Moss s-a sărutat cu un transsexual

19 ianuarie 2011   News

Kate Moss a pozat pentru coperta revistei Love sărutându-se cu modelul transsexual brazilian Lea T, informează dailymail.co.uk. Vedeta britanică este aproape de nerecunoscut în această fotografie.

Kate Moss a pozat pentru coperta revistei Love sărutându-se cu modelul transsexual brazilian Lea T, informează dailymail.co.uk.

Vedeta britanică este aproape de nerecunoscut în această fotografie. Se pare că autorul fotografiei a dorit să inverseze rolurile şi a distribuit-o pe Kate Moss în rolul bărbatului, iar modelul transsexual Lea T a jucat rolul femeii. Nu este prima oară când Kate Moss se sărută cu o femeie. Starul britanic în vârstă de 37 de ani s-a sărutat în 2006 cu Jemima Khan, timp de un minut întreg, pentru a strânge fonduri în cadrul unei acţiuni de binefacere.

Partenera ei de pe coperta revistei citate, transsexualul Lea T, a apărut frecvent pe prima pagină a revistelor de specialitate în ultimii doi ani, fiind considerată noua senzaţie din modă. Lea T, pe numele real Leandro Cerezo, este fiul jucătorului brazilian de fotbal Toninho Cerezo şi a fost descoperit de Ricardo Tisci, directorul de creaţie al casei Givenchy.

Foto: Northfoto, Mediafax

Mai multe