Fosta Primă Doamnă Carla Bruni-Sarkozy, o apariţie sexy şi... operată în prima seară a Festivalului de la Cannes

Actualizat:
1 profimedia 0620019849 jpg jpeg

O Primă Doamnă rămâne întotdeauna o Primă Doamnă.

Iar Carla Bruni Sarkozy, în vârstă de 53 de ani, a dat o lecţie de stil, ieri seară, la ceremonia de deschidere a Festivalului de film de la Cannes, în rochia ei argintie, pe umăr, creaţie Celine.

Fost model şi cântăreaţă, Carla Bruni s-a căsătorit în anul 2008 cu fostul preşedinte francez Nicolas Sarkozy, acum în vârstă de 66 de ani. Prezenţa ei la seara de gală de la Cannes a atras toate privirile, cu atât mai mult cu cât Carla a afişat un trup subţire, aşa cum ne-a obişnuit dintotdeauna, crăpătura rochiei descoperindu-i picioarele lungi şi încă sexy.

Mamă a doi copii (o fiică din mariajul cu Sarkozy, şi un băiat dintr-o relaţie anterioară), Carla a adoptat pentru această ocazie un machiaj şi o coafură naturale. Chiar şi-aşa, n-am putut să nu observăm operaţiile estetice evidente pe care frumoasa italiancă şi le-a făcut la faţă, cum ar fi pomeţii măriţi şi pielea excesiv de întinsă.

Foto: Profimedia



Recente pe Ok! Magazine

Reese Witherspoon, Profimedia (2) jpg
Ana de Armas se distrează în vacanță   FOTO Instagram (1) jpg
James Bond Pierce Brosnan   GettyImages 1146554 jpg
Faye Dunaway, Warren Beatty  foto   profimedia 0971833589 jpg
Magic Mike Manganiello jpeg
FotoJet (73) jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233784 jpg
Rebel Wilson   Instagram (6) jpg
Ben Affleck foto profimedia jpg
Motanul Larry la Trooping the Colour   Instagram jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233470 jpg
FotoJet (72) jpg
Keir Starmer și soția lui, Victoria   GettyImages 2282725198 jpg
Prietenii tăi  foto   Getty jpg
Ileana Lazariuc foto Vlad Andrei pentru Kultho jpg
Reginele de la Bollywood foto profimedia getty images jpg
soții Ceaușescu  foto   GettyImages 901900356(2) jpg
Calista Flockhart și Harrison Ford  foto   Profimedia jpg