Jennifer Garner a fost desemnată cel mai frumos om din lume

24 aprilie, 2019
1 gettyimages 1061909992 jpg jpeg

În urmă cu o săptămână a împlinit 47 de ani, iar acum Jennifer Garner  primit cel mai frumos cadou de ziua ei: a fost desemnată cel mai frumos om din lume.

Disctincţia primită de celebra actriţă a venit din partea revistei People, iar principala cauză pentru care distincţia a ajuns la Jennifer Garner este modul ei de viaţă echilibrat, în care îmbină cariera, activităţile caritabile şi creşterea celor trei copii pe care îi are.

„M-am simţit bine în pielea mea, cred că ăsta a fost norocul meu. În familia mea nu s-a pus prea mare preţ pe aspectul fizic. Nu-mi amintesc să-mi fi spus vreodată părinţii că sunt drăguţă, aşa că nici nu m-am gândit la asta. Nici să mă machez nu prea mă pricep, iar când se întâmplă să mă machiez singură pare că sunt vânătă, nu machiată. Când ajung acasă de la o şedinţă foto sau de la un eveniment, copiii mă roagă să mă spăl pe faţă şi să mă îmbrac în haine de casă, ceea ce mi se pare un compliment, pentru că ei vor să arăt ca o mamă, nu ca un star“, a spus Jennifer Garner, după ce a fost desemnată cel mai frumos om din lume.



Recente pe Ok! Magazine

roșu de Crăciun colaj getty profimedia jpg
Melania Trump  foto   Profimedia jpg
Nick și Rob Reiner, profimedia 1059741921 jpg
Apple Martin, Gwyneth Paltrow și Moses Martin la premiera filmului „Marty Supreme” 16 decembrie 2025, profimedia 1059812170 jpg
Jennifer Garner ia micul dejun cu Ben Affleck, Profimedia (5) jpg
Valentina Pelinel la podcatul Mom by Nicoleta Luciu   captură de ecran (10) png
Philippine Leroy Beaulieu, Lily Collins și Ashley Park, GettyImages (1) jpg
Shakira, profimedia 1057787583 jpg
Irinel botez png
Andreea Marin, urare emoționantă pentru fiica ei, Ana Violeta Bănică   FOTO captură de ecran  (1) jpg
Rob Reiner, Meg Ryan și Billy Crystal GettyImages 1136375984 jpg
FotoJet Ben (1) jpg
Amal și George Clooney, Profimedia 1043240066 jpg
Katy Perry și Justin Trudeau FOTO Profimedia
Iulia Vântur 3 jpeg
Comunicat Beach Please 4 dec (1) jpeg
Oana Ioniță și fiica sa Isabel foto OK Magazine (2) jpg
Sfântul Spiridon jpg