-

11 iunie, 2010

Ion Cristoiu îşi lansează sâmbătă, la ora 14, la Târgul de Carte Bookfest, o nouă carte: Găina fără bilet. Lansat la Editura Adevărul, volumul ne propune 640 de pagini spumoase la preţul de doar 26 de lei.

Ion Cristoiu îşi lansează sâmbătă, la ora 14, la Târgul de Carte Bookfest, o nouă carte: Găina fără bilet. Lansat la Editura Adevărul, volumul ne propune 640 de pagini spumoase la preţul de doar 26 de lei.

Cartea este o frescă făcută de un caricaturist. De fapt, o caricatură în toată regula, dar extrem de reuşită. Ceea ce se traduce printr-o lectură agreabilă, înlesnită de formula fragmentată a textului, ce permite parcurgerea lui pe sărite. Acest lucru face cartea deplin compatibilă cu mijloacele de transport în comun, fiind numai bună de umplut timpul între două staţii de metrou.

Lansarea va avea loc la standul Adevărul de la Bookfest, Romexpo, pavilionul 16.



Recente pe Ok! Magazine

saltea jpg
okmagazine ro   Papuci de damă de la minimaliști la îndrăzneți piese de bază pentru garderoba de casă jpg
young woman taking care her face jpg
Femeie in pat jfif
CAZUL SAMCA (17) jpg
1768225363 qI7z jpg
1767862334 Kohx jpg
okmagazine ro pexels madebymath 249324 jpg
pudra pentru fata xpertbeauty jpg
OKMagazine (2) (1) jpg
OKMAGAZINE chauhan moniz 3A0bs74T8zc unsplash jpg
1766395300 o5MO png
Imagine1 png
Care este cel mai folosit card de cumpărături din România jpg
OKMAGAZINE katherine sousa ln2R1wJ8TCM unsplash jpg
Care este diferența dintre șamponul obișnuit și cel stimulator pentru păr jpg
Se potrivește parchetul Chevron în apartamente mici sau doar în case mari jpg
pexels pavel danilyuk 7674645 jpg