Anca Serea a părăsit show-ul "Uite cine dansează"

Actualizat:
Anca Serea si Nicolai Curnic 2 jpeg

A dat dovadă de rezistenţă şi tenacitate, de talent şi de sportivitate. Din păcate, ediţia de ieri a concursului de dans a fost ultima pentru vedeta de televiziune.

image

Anca Serea a demonstrat, de-a lungul competiţiei, că e în stare să înveţe lucruri noi şi să-şi depăşească limitele pentru o cauză nobilă. Mai mult, ea a continuat să danseze în ciuda unei grave accidentări la picior. Acum însă, show-ul de la Pro TV, a cărui miză este o donaţie în contul fundaţiei Hope & Homes for Children, a ajuns la final pentru soţia lui Adi Sînă.

Vădit marcată, vedeta a primit cu ochii în lacrimi vestea că este în situaţie de eliminare - chiar dacă, în cadrul concursului, ea şi partenerul său de dans, Nicolai Curnic, nu aveau cel mai mic punctaj. Totuşi, în urma voturilor publicului, ei au fost aleşi să părăsească concursul.

Echipa salvată a fost cea formată din actorul Marius Manole şi coregrafa Olesea Micula.



Recente pe Ok! Magazine

Kaufland Untold jpg
Fatete dentare fara pilire cand sunt posibile si ce trebuie sa stii jpg
yzzy macbook pro jpg
1 Beach, Please! 2025 jpg
salon jpg
imagine principala jpg
therme jpeg
Grifid Noa jpeg
fondatorul Miramagica jpeg
219ju 38x 004 1 1254085 png
tanara in vacanta jpg
pexels jonathanborba 35842227 jpg
e1f7460fea99503766cd6ff91292f41211 jpg
Anii ’50 și reconfigurarea eleganței feminine jpg
okmagazine ro   Cum se aleg verighetele din aur Criterii estetice, practice și emoționale png
okmagazine ro   Cum se accesorizează corect colecția de rochii dama elegante pentru un efect maxim jpg
okmagazine ro pexels angelo capitanio 423939654 18083872 jpg
okmagazine ro   Sac de dormit bebe cu picioare JUKKI – confort și libertate pentru somnul celor mici jpg