Anca Ţurcaşiu, vacanţă de vis cu soţul ei în America Centrală FOTO

Actualizat:
1 anca turcasiu vacanta america centrala panama 2 jpg jpeg

Dacă e ianuarie, e vacanţa mare pentru frumoasa artistă şi soţul ei. Iată ce ţări au vizitat la începutul acestui an.

E lucru ştiut: după Crăciun şi Revelion, Anca Ţurcaşiu şi soţul său, medicul Cristian Georgescu, pleacă în vacanţă. Şi nu orice vacanţă! Căci, dacă peste vară, când toată lumea este în concediu, Anca Ţurcaşiu este cantonată pe litoral, unde are contract până la finalul sezonului estival, artista e nevoită să-şi aleagă altă perioadă din an pentru călătorii. Aşa se face că vacanţa mare a fost mutată în luna ianuarie, când toată lumea artistică se află în concediu, după concertele de Sărbători.

Dacă anul trecut au explorat America de Sud şi Patagonia, cu uimitoarea Ţară de Foc, anul acesta Anca Ţurcaşiu şi Cristian Georgescu au ales America Centrală.

Călătoria lor a început în Costa Rica, cu o partidă de tiroliană şi o plimbare călare prin pădurea tropicală, iar apoi cu o sesiune de plajă şi înot în Manuel Antonio.

Următoarea oprire a fost în Bocas del Toro, Panama, unde au fost cazaţi într-o locuinţă lacustră, după care şi-au continuat periplul în Cuba. Timp de două zile s-au plimbat prin pitoreasca Havana, după care s-au relaxat din nou la plajă, în paradisiacul Varadero.

Iată câteva instantanee cu Anca Ţurcaşiu şi soţul său în America Centrală (vezi galeria foto).



Recente pe Ok! Magazine

DărăbanDRB08331 jpg
NIBIRU ARENA jpg
annelies geneyn bhBONc07WsI unsplash jpg
Eva Pavel kanal d jpg
Anunt Artist 1080x1440 png
Nibiru se deschide astazi (1) jpg
Pilates Reformer antrenament png
WFF 2025   arhiva 2 jpg
ZALANDO festival Season jpeg
sevilla aerial magnific jpg
okmagazine ro pexels olly 3837259 jpg
BP DAY 0 3 @JCKSVISION Crowd jpg
fete plaja carte mare bruneta blonda roscata jpeg
soroban  jpeg
DSC03038 jpg
IQ 0463 2 jpg
okmagazine ro pexels makrufinmuhammad 38154583 jpg
par vopsit jpg