Ca o divă de la Hollywood: Meghan Markle, pictorial în rochii de lux pentru revista Variety

Este din nou momentul ei, iar Meghan Markle face tot posibilul ca să strălucească.

Ducesa de Sussex a acordat un alt interviu major și amplu presei americane, mai exact celei glossy, aceasta apărând cel mai recent pe coperta revistei Variety.

meghan markle foto variety 4 jpg

În partea scrisă a interviului care are și o variantă video, publicată online, lansată miercuri și intitulată „Meghan Markle lasă garda jos”, ducesa a vorbit și despre recenta sa călătorie în Marea Britanie împreună cu Prințul Harry, acolo unde turneul lor pseudo-regal a fost întrerupt de moartea Majestății Sale Regina Elisabeta, pe 8 septembrie.

Lăsând să se înțeleagă că evenimentul a fost dureros pentru Harry și din cauza faptului că acesta ar fi aflat despre moartea bunicii sale cu doar cinci minute înainte de restul lumii, Meghan Markle a mai declarat următoarele despre zilele și săptămânile care au urmat: „A fost un moment complicat, dar soțul meu, mereu optimist, a spus: Acum s-a reunit cu bunicul meu".

Dincolo de ce a avut Meghan de declarat, mult mai spectaculoase sunt fotografiile care însoțesc acest interviu, unele realizate în grădina ducilor din casa lor din Montecito, la fel ca acel video cu o durată de patru minute, inserat în articolul online. Pentru acest pictorial, Meghan Markle a purtat o serie de ținute scumpe, inclusiv o rochie Jason Wu de 4.657 de lire sterline și o piesă Carolina Herrera de 2.667 de lire sterline.

meghan markle foto variety 5 webp

În articolul din revista Variety, autorul descrie astfel interacțiunea cu Meghan Markle: "La filmare, s-a simțit foarte în largul ei, strângând mâna fiecărui membru al echipei, de la stilist până la asistentul fotografului. A izbucnit în râs la scăparea unei pălării, aproape ca o prințesă într-un film de la Hollywood. Când a fost întrebată ce își dorește cel mai mult de la viață, ea a spus: Bucurie. Este tot ceea ce ne putem dori pentru noi înșine, prietenii noștri, copiii noștri, cei din jurul nostru. Să ne simțim bucuroși.”

Foto: Ramona Rosales/Variety.com



Recente pe Ok! Magazine

top 5 flori de primavara jpeg
okmagazine ro pexels mart production 8032951 jpg
featured image jpg
casa jpg
cina jpg
parfum haine istock jpg
femeie care zambeste jpg
e1544c3243ae5489f426c6f1af5b5760bc jpg
Lidl png
imagine principala jpg
pudra pentru fata xpertbeauty jpg
MBBFW shows 1 jpg
okmagazine ro pexels fotios photos 5435598 jpg
Favorina 1200X700 02 jpg
okmagazine ro pexels kinkate 208052 jpg
barbat care poarta ochelari de soare jpg
Materiale sustenabile în mașinile de lux  cum redefineste industria premium conceptul de interior exclusivist png
Glo Hilo R jpg