Carmen Harra a cheltuit 30.000 de dolari în Bahamas FOTO

Actualizat:
Carmen s a distrat și s a relaxat în paradisul exotic jpeg

A stat cinci zile în insule, dar a avut parte de-o vacanţă pe cinste!

image

Carmen Harra şi-a oferit un concediu de 5 stele. Chiar dacă a stat mai puţin de o săptămână în exoticul Bahamas, ea s-a relaxat la soare, s-a plimbat cu iahtul, a făcut schi nautic şi a hrănit şi purceluşii sălbatici domesticiţi de turişti.

„Am fost de mai multe ori în Bahamas, dar în insula Exuma nu, chiar dacă e la doar 35 de minute de Miami cu avionul. Aceasta e mai puţin populată şi are capitala la George Town, un oraş care are doar 2.000 de oameni. Aeroportul din Exuma e o singură cameră. Diferenţa între Nassau, care se află în centrul Bahamasului, unde toată lumea se duce, e că în Exuma natura e sălbatică, neatinsă“, a spus Carmen Harra pentru ziarulring.ro.

image

„Apa e de un albastru cum n-am mai văzut, din acela pur, adevărat. Sunt mici insuliţe pe care se află porci sălbatici domesticiţi, pe care îi hrăneşti, sau reptile pe care le poţi mângâia sau rechini care nu te atacă... E foarte interesant!“, povesteşte ea.

„În Bahamas sunt multe celebrităţi care au fiecare insula lor. De la un milion de dolari în sus, îţi poţi cumpăra o insulă. Nicolas Cage are una de opt milioane de dolari, Johnson & Johnson, una de 30 de milioane, iar deţinătorul brandului Blockbuster, de 60 de milioane. Pe toate aceste insule, omul nu a atins natura“, mai spune ea.

Citeşte şi:

Carmen Harra: „I-am prezis lui Hillary Clinton că va ajunge preşedinte”

„Ca să-ţi construieşti o casă, trebuie să aduci absolut totul din altă parte. Mâncarea e extrem de scumpă. În Florida, laptele e trei dolari, în Bahamas e opt dolari. La restaurant, o friptură e 100 de dolari. Dar e atât de frumos, că îţi taie respiraţia. Şi să închiriezi e foarte scump: 5.000 de dolari pe noapte. Noi am luat o vilă pentru patru nopţi. Am închiriat un iaht cu 1.300 de dolari pe zi şi ne-am plimbat printre insule. Am făcut şi schi nautic, am fost la purceluşi ca să le dau să mănânce. Ne-am distrat incredibil, a fost extraordinar de frumos! Au fost mulţi bani: 20.000 de dolari a fost închirierea vilei, 5.000 de dolari iahtul plus mâncarea care a fost alte sute de dolari pe zi... Vreo 30.000 de dolari în total (120.000 de lei – n.r.)”, a declarat, pentru „Ring”, Carmen Harra.



Recente pe Ok! Magazine

e143fb6ec49a23b6d55040759c222f6ffa jpg
e11516d7ef5bb68ad5f0e4a76cd5546e08 jpg
ghid pentru o vacanta in familie la praga cum gasesti cele mai ieftine bilete de avion jpg
Vizual concert jpeg
1776791343 U9de jpg
ritual dimineata jpg
AdobeStock 1913832297 jpeg
top 5 flori de primavara jpeg
okmagazine ro pexels mart production 8032951 jpg
featured image jpg
casa jpg
cina jpg
parfum haine istock jpg
femeie care zambeste jpg
e1544c3243ae5489f426c6f1af5b5760bc jpg
Lidl png
imagine principala jpg
pudra pentru fata xpertbeauty jpg