Concurs! Câştigă o invitaţie dublă la filmul ”Cod roşu la Londra”

15 martie, 2016
Cod rosu la Londra HM premiera 18 martie 2016 jpeg

După decesul Prim Ministrului britanic, un plan diabolic de eliminare a celor mai mari lideri ai lumii este pus în aplicare la înmormântarea acestuia de către o organizaţie teroristă. Terifiantul plan ar duce la distrugerea capitalei Marii Britanii şi aplicarea unei groaznice viziuni asupra viitorului.

image

Sigura speranţă de a opri dezastrul rezidă în implicarea Preşedintelui Statelor Unite ale Americii (Eckhart) şi a formidabilului său Serviciu Secret - mai exact a conducătorului acestuia (Butler) - dar şi a unui rigid agent al serviciului britanic MI-6 (Riley), ce nu se încrede în nimeni.

Premiu:

2 x invitaţie dublă la filmul: ”Cod roşu la Londra”

Ce trebuie să faci?

Să răspunzi prin comentarii la acest articol la întrebarea: O organizaţie teroristă pune la cale un plan diabolic de eliminare

a: celor mai mari cântăreţi,

b. celor mai mari lideri ai lumii,

c. celor mai mari politicieni

Câştigătorii sunt: Roxana Cristina Pascu şi Alexandra Dobre



Recente pe Ok! Magazine

e1530562f82c6fad77d569c2177c3c829a jpg
Fațete dentare vs  coroane jpeg
arta de a gati gourmet acasa jpg
Ce i╠énseamna╠å swapÔÇæuri mici ca╠énd vine vorba de Forex Trading jpg
Cazul Samca jpg
Pink Martini jpg
Legătura dintre extractul de Ginkgo Biloba și memorie   cum poate fi folosit pentru a da rezultate jpg
serulpentrugenecupeptidenanolash png
okmagazine ro pexels pedro furtado 2149998739 31450721 jpg
Scalp jpg
petrecere casa cocktailuri 339534179 15326835 jpg
FotoJet jpg
Tudor Ciuhodaru, Facebook jpg
Salata 2 jpg
04 SANADOR aniversează 25 de ani jpg
Bookzone 1 jpg
okmagazine ro pexels freestocks 839464 jpg
boots woman autumnal forest jpg