Cine o poartă mai bine? Voi aţi votat, noi am comentat

Actualizat:
2 fotorcreated 3 jpeg

Cu toate că cititorii au votat-o pe Julianne ca fiind câştigătoarea acestei confruntări, stylingul ei nu pune în valoare rochia Camilla & Marc. Pantofii negri sunt banali... Ar fi putut alege o pereche de sandale, precum cele ale lui Emmy

Când două vedete poartă aceeaşi ţinută, cine iese în câştig? Află ce-au votat cititorii pe www.okmagazine.ro! Votează şi tu!

64% Julianne Hough

36% Emmy Rossum

Black& white (foto stânga)

Cu toate că cititorii au votat-o pe Julianne ca fiind câştigătoarea acestei confruntări, stylingul ei nu pune în valoare rochia Camilla & Marc. Pantofii negri sunt banali... Ar fi putut alege o pereche de sandale, precum cele ale lui Emmy, care ar fi dat un aer mai special ţinutei. În plus, cerceii maxi şi rujul fuchsia dau o turnură spectaculoasă outfitului, care este destul de simplu.

image

8% Keri Russell

92% Victoria Beckham

Office chic

Atunci când îţi porţi propriile creaţii este cam greu să dai greş, iar Victoria ne demonstrează cel mai bine acest lucru! Fusta conică a fost perfect accesorizată. În plus, aceasta îi pune în evidenţă silueta perfectă. Keri a fost ceva mai îndrăzneaţă şi a ales o pereche de sandale statement, pentru care merită o bilă albă. Totuşi, haina din lână verde strică imaginea de ansamblu.

image

47% Lily Collins

53% Priyanka Chopra

Portocala fashion

Îmi place că Lily a ales un styling minimalist pentru rochia Maticevski, deoarece aceasta are un design şi o nuanţă care nu pot fi trecute uşor cu vederea. Iar o accesorizare excesivă ar fi încărcat prea mult ţinuta. Priyanka, obişnuită cu un stil mai opulent, specific Indiei, a ales un colier din aur roz. Nu este total greşit, dar s-ar fi putut lipsi de el, ţinând cont că şi pantofii sunt aurii.

FOTO: guliver/getty images/splash news



Recente pe Ok! Magazine

annelies geneyn bhBONc07WsI unsplash jpg
Eva Pavel kanal d jpg
Anunt Artist 1080x1440 png
Nibiru se deschide astazi (1) jpg
Pilates Reformer antrenament png
WFF 2025   arhiva 2 jpg
ZALANDO festival Season jpeg
sevilla aerial magnific jpg
okmagazine ro pexels olly 3837259 jpg
BP DAY 0 3 @JCKSVISION Crowd jpg
fete plaja carte mare bruneta blonda roscata jpeg
soroban  jpeg
DSC03038 jpg
IQ 0463 2 jpg
okmagazine ro pexels makrufinmuhammad 38154583 jpg
par vopsit jpg
pexels katerina holmes 5911145 jpg
OKMAGAZINE dimitris chapsoulas 0JZgnNL2N8s unsplash jpg