Colecţia de rochii Silvia Terziu, la Who’s Next Paris 2013

Actualizat:
img 4932 jpeg

Designerul român Silvia Terziu va participa la prestigiosul salon internaţional Who’s Next Paris 2013, sesiunea de vară, care se va desfăşura în perioada 6-9 iulie, la Paris Porte de Versailles. “Sunt extrem de

Designerul român Silvia Terziu va participa la prestigiosul salon internaţional Who’s Next Paris 2013, sesiunea de vară, care se va desfăşura în perioada 6-9 iulie, la Paris Porte de Versailles.

image

“Sunt extrem de fericită că şi anul acesta îmi voi expune noua colecţie de rochii în cadrul Who’s Next Paris. Ştiu că mai vin şi alţi designeri români, printre care Irina Schrotter şi Rhea Costa. Evenimentul e conceput ca o platformă de promovare atât a designerilor şi brand-urilor “tinere”, cât şi a celor renumite, şi nu poate decât să mă bucure faptul că tot mai multi vizitatori străini vin la aici. Abia aştept să-mi expun creaţiile!”, spune Silvia Terziu. Silvia s-a bucurat de succes la Bucharest Fashion Week, acolo unde şi-a prezentat colectia "Fluidity", mireasa prezentării fiind Claudia Neghină.

Noua sa colecţie de rochii se va găsi curând şi în Galeria Marilor Designeri, aflată în Magazinul Cocor.



Recente pe Ok! Magazine

Chefi și salata de boeuf jpg
Bunici, Pixabay jpg
GIK 5383 jpg
Grătar, masă, relaxare   cum organizezi spațiul exterior în jurul unui punct central jpg
Negresa   ciocolata, Pixabay (2) jpg
okmagazine ro   Cum să supraviețuiești o zi întreagă pe tocuri fără a ți pierde stilul jpg
okmagazine ro pexels ferarcosn 193057 jpg
e1530562f82c6fad77d569c2177c3c829a jpg
Fațete dentare vs  coroane jpeg
arta de a gati gourmet acasa jpg
Ce i╠énseamna╠å swapÔÇæuri mici ca╠énd vine vorba de Forex Trading jpg
Cazul Samca jpg
Pink Martini jpg
Legătura dintre extractul de Ginkgo Biloba și memorie   cum poate fi folosit pentru a da rezultate jpg
serulpentrugenecupeptidenanolash png
okmagazine ro pexels pedro furtado 2149998739 31450721 jpg
Scalp jpg
petrecere casa cocktailuri 339534179 15326835 jpg