FOTO Adoptă stilul brazilian ca Jennifer Lopez!

Actualizat:

Campionatul Mondial de Fotbal a transformat Brazilia în centrul lumii şi a adus spiritul carnavalului, culorile intense şi mixurile de imprimeuri exotice în tendinţe. Chiar şi Jennifer Lopez a abordat "brazilian style" în outfitul ei

Campionatul Mondial de Fotbal a transformat Brazilia în centrul lumii şi a adus spiritul carnavalului, culorile intense şi mixurile de imprimeuri exotice în tendinţe.

Chiar şi Jennifer Lopez a abordat "brazilian style" în outfitul ei, când a cântat imnul Cupei Mondiale de Fotbal, "We are One"! Prin urmare, designerii şi casele de modă au pregătit şi ei colecţii care au înglobat plantele luxuriante, florile supradimensionate, papagalii şi vieţuitoarele junglei, într-o explozie de culoare şi diversitate.

Click pe următoarea!

Just Cavalli, linia young a brand-ului Roberto Cavalli a propus în această vară un boom floral.

Click pe următoarea!

Colectia XX a brand-ului adidas x Jeremy Scott abundă în imprimeuri florale, combinate cu animal-print. Florile de hibiscus şi petele de leopard te duc cu gândul la jungla amazoniană, ce ocupă 60% din suprafaţa Braziliei.

Şi brand-ul Adidas a transformat modelul de pantofi Gazelle într-o explozie florală si a “umplut” cu pete de jaguar tricourile, hanoracele, rucsacurile şi pantofii sport.

şi-a “colorat” pantofii sport Autentic în nuanţe tari ce amintesc de carnavalul de la Rio. Brandurile

,

,

şi

sunt disponibile în magazinul Sport/Couture din Băneasa Shopping City.



Recente pe Ok! Magazine

annelies geneyn bhBONc07WsI unsplash jpg
Eva Pavel kanal d jpg
Anunt Artist 1080x1440 png
Nibiru se deschide astazi (1) jpg
Pilates Reformer antrenament png
WFF 2025   arhiva 2 jpg
ZALANDO festival Season jpeg
sevilla aerial magnific jpg
okmagazine ro pexels olly 3837259 jpg
BP DAY 0 3 @JCKSVISION Crowd jpg
fete plaja carte mare bruneta blonda roscata jpeg
soroban  jpeg
DSC03038 jpg
IQ 0463 2 jpg
okmagazine ro pexels makrufinmuhammad 38154583 jpg
par vopsit jpg
pexels katerina holmes 5911145 jpg
OKMAGAZINE dimitris chapsoulas 0JZgnNL2N8s unsplash jpg