FOTO Vedete în parc, la Veuve Cliquot Polo Classic

Actualizat:

Sâmbăta trecută, Parcul Liberty State din New Jersey a găzduit a şaptea ediţie de Veuve Clicquot Polo Classic, unde celebrităţile s-au delectate cu cea mai fină şampanie franţuzească, dar şi cu meciuri de polo cu cei mai buni jucători de top. Au jucat şi prinţii William şi Harry.

Sâmbăta trecută, Parcul Liberty State din New Jersey a găzduit a şaptea ediţie de Veuve Clicquot Polo Classic, unde celebrităţile s-au delectate cu cea mai fină şampanie franţuzească, dar şi cu meciuri de polo cu cei mai buni jucători de top. Au jucat şi prinţii William şi Harry.

Vedetele au ales ţinute numai bune pentru vară, potrivite pentru petrecerea în aer liber, unde au existat baruri de şampanie Veuve Clicquot şi alte băuturi fine, cât şi buticuri ambulante cu mâncărurile cele mai populare ale oraşului. Atmosfera a fost destinsă şi casual, însă, bineînţeles, nu se putea ca cei prezenţi să nu aleagă ţinute renumite, în ton cu renumele lor.

Lupita Nyong’o

Actriţa de 31 de ani a purtat o rochie midi foarte feminină, alb-negru, semnată Alexander McQueen, la care a accesorizat şi o pălărie neagră.

Julianne Moore

Frumoasa roşcată a ales o ţinută impecabilă, un jumpsuit albastru metalic, Rosie Assoulin.

Busy Philipps

Actriţa din serialul "Cougar Town" a fost adorabilă într-o rochie albă, croşetată, Madewell, optând pentru o coafură veselă, împletită. Sandalele nude au fost potrivite pentru genul de rochie de vară pe care a purtat-o.

Dakota Johnson

Actriţa de 24 de ani din "50 Shades of Grey" a ales tot o rochie veselă, în cloş, în tonuri alb-negru, la care a accesorizat cu o pălărie de paie.

Behati Prinsloo

Iubita lui Adam Levine a mizat pe eleganţă de zi, purtând un costum uşor masculin, de nuanţă crem, la care a purtat şi sandale în nuanţe pământii.

Olivia Munn

Rochia albă şi scurtă, cu guler peter pan, semnată Lover the Label, a fost imediat pusă în evidenţă de rujul oranj pe care l-a preferat actriţa de 33 de ani.

Nicky Hilton

Rochia starletei a fost tot una cu buline, în cotnrast alb-negru, însă cam plictisitoare alegerea. Dacă accesoriza tot cu o pălărioară, era perfect pentru a o scoate din tipare.

FOTO WENN



Recente pe Ok! Magazine

Winner okmagazine ro jpg
cum iti pastrezi culoarea parului vibranta jpg
POZA 1 jpg
NIBIRU 2026 1 jpg
Summerwell2019 ziua 1 09 08 2019 VL2 6342 web jpg
okmagazine ro pexels tima miroshnichenko 6845802 jpg
autotoyota jpg
Vacă văcuță pexels christina99999 28962577 jpg
okmagazine ro   Ghidul cererii perfecte  Cum selectezi inelul de logodnă ideal pentru un „Da!” hotărât și care să spună o poveste nemuritoare png
NIBIRU ARENA jpg
main stage special moments jpeg
e146bcab1f2527276d6f0257fdb32c3bff jpg
AdobeStock 1768806390 jpg
IMG 8511 jpg
WFF 2026   vizual general jpg
BetBrain okmagazine ro jpg
888 LB iulie   okmagazine jpg
pexels mikhail nilov 8923035 jpg