I se potriveşte această rochie lui Lady Gaga?

Actualizat:

Designerul român Silvia Terziu a terminat piesa vestimentară pe care vrea să i-o trimită extravagantei cântăreţe. Rochia a fost creată din 3.400 de perle şi costă 2.500 euro. După ce i-a venit ideea de a o îmbrăca

Designerul român Silvia Terziu a terminat piesa vestimentară pe care vrea să i-o trimită extravagantei cântăreţe. Rochia a fost creată din 3.400 de perle şi costă 2.500 euro.

După ce i-a venit ideea de a o îmbrăca în perle pe celebra artistă, Silvia s-a pus imediat pe treabă. A creat o rochie pentru Lady Gaga, albă, scurtă, cusută manual, cu perle albe. Şi, pentru a adapta ţinuta stilului excentric al vedetei, a ataşat rochiei create special pentru Gaga un colier din perle albe şi negre, lung până la glezne. “Ţinuta va ajunge curând, sper, la Lady Gaga, şi aş fi extrem de încântată să-mi poarte rochia într-una din apariţiile ei publice”, a spus Silvia Terziu. Ce credeţi, i se potriveşte Gagăi?



Recente pe Ok! Magazine

Materiale sustenabile în mașinile de lux  cum redefineste industria premium conceptul de interior exclusivist png
Glo Hilo R jpg
Joy&Toy (1) jpg
masea de minte jpg
invertor fotovoltaic trifazat trevora jpg
Aspirator  (3) jfif
e1f7391b172173adb39381ebb0d6398b4d jpg
politehnica  jpg
masuta de toaleta 7290647 jpg
sunt acesti blugi dama potriviti pentru a fi purtati cu cizme inalte png
3 + 1 lucruri pe care să le verifici înainte să faci o plată online jpg
MBBFW MAR26 jpg
pexels suzyhazelwood 1204743 (1) jpg
featured image jpg
salata de boeuf  JPG
pexels vlada karpovich 5357327 jpg
okmagazine ro   Mom jeans balloon sau poate skinny  Modele de blugi în top pentru orice ocazie jpg
okmagazine ro pexels pixabay 533446 jpg