Lady in red! Amal Clooney a purtat o salopetă roşie, stylish, la baby shower-ul lui Meghan Markle

Actualizat:
1 amal clooney profimedia 0414957700 jpg jpeg

Marţi seară, într-un hotel luxos din New York, prietenele lui Meghan Markle au organizat tradiţionalul baby shower. Printre invitaţii de seamă s-a numărat şi Amal Clooney, despre care se ştie că are o relaţie specială cu Ducesa de Sussex.

2 amal clooney profimedia 0414954774 jpg jpeg

Deşi au încercat să ţină evenimentul departe de bliţul paparazzilor, deja au început să apară fotografii de la baby shower-ul lui Meghan Markle. Amal Clooney a avut una dintre cele mai stylish apariţii de la baby shower-ul lui Meghan Markle.

3 amal clooney profimedia 0414957352 jpg jpeg

Celebra avocată a purtat o salopetă elegantă, roşie, cu nişte bretele subţiri şi o curea lată, pentru a marca talia. Şi-a completat look-ul cu un trench negru, pantofi stilettos aurii şi bijuterii minimaliste.

foto: profimedia



Recente pe Ok! Magazine

Materiale sustenabile în mașinile de lux  cum redefineste industria premium conceptul de interior exclusivist png
Glo Hilo R jpg
Joy&Toy (1) jpg
masea de minte jpg
invertor fotovoltaic trifazat trevora jpg
Aspirator  (3) jfif
e1f7391b172173adb39381ebb0d6398b4d jpg
politehnica  jpg
masuta de toaleta 7290647 jpg
sunt acesti blugi dama potriviti pentru a fi purtati cu cizme inalte png
3 + 1 lucruri pe care să le verifici înainte să faci o plată online jpg
MBBFW MAR26 jpg
pexels suzyhazelwood 1204743 (1) jpg
featured image jpg
salata de boeuf  JPG
pexels vlada karpovich 5357327 jpg
okmagazine ro   Mom jeans balloon sau poate skinny  Modele de blugi în top pentru orice ocazie jpg
okmagazine ro pexels pixabay 533446 jpg