Sexy sau vulgar? Salma Hayek a lăsat prea mult la vedere?

23 noiembrie, 2015
Evening Standard Theatre Awards   Red Carpet Arrivals jpeg
image

Este una dintre cele mai sexy actriţe de la Hollywood, iar decolteul ei aproape că este marcă înregistrată. Ieri seară, însă, Salma Hayek a mers prea departe, din dorinţa de a fi cea mai seducătoare apariţie de pe covorul roşu, la gala Evening Standard Theatre Awards, din Londra.

Atât de departe încât mulţi au rămas cu gura deschisă când au văzut-o.

Actriţa în vârstă de 49 de ani a arătat, ce-i drept, suplă şi în formă în rochia ei albă, pe linia corpului, însă problema a fost în dreptul bustului, prea la vedere şi parcă prea generos pentru tăietura aceea a rochiei.

Mai mult, privind forma fermă a sânilor ei, parcă am fi tentaţi să credem că actriţa de origine mexicană şi-a făcut ceva intervenţii în această zonă. Din păcate pentru Salma, decolteul acela generos a lăsat la vedere şi nişte vergeturi inestetice, aşa că s-a cam ales praful de tot efectul sexy pe care-l căuta.

Salma, aşa nu!

image image

Foto: Getty Images



Recente pe Ok! Magazine

petrecere casa cocktailuri 339534179 15326835 jpg
FotoJet jpg
Tudor Ciuhodaru, Facebook jpg
Salata 2 jpg
04 SANADOR aniversează 25 de ani jpg
Bookzone 1 jpg
okmagazine ro pexels freestocks 839464 jpg
boots woman autumnal forest jpg
e1d5ea8e3cdc8ecda770f6d1c04c92f2a3 jpg
pexels mart production 7318663 jpg
pexels ketut subiyanto 4426514 jpg
alimentatie sanatoasa (2) jpg
laminarea genelor (1) jpg
femeie acasa dormitor modern caine 6801920 jpg
dieta slabit istock jpg
 RKX  21 3 2024 4731 (1) JPG
ar 7p1suwk57fy unsplash jpg
Jorge, foto Instagram jpg