Ţinute spectaculoase la premiera ”Hunger Games: Mockingjay Part II”

Actualizat:
colaj rochii jpeg

Luni, premiera filmului ”Hunger Games: Mockingjay Part I”, din Los Angeles, a strâns pe covorul roşu numeroase vedete, printre care şi eroinele acestei pelicule. După cum era de aşteptat, Jennifer Lawrence, Natalie Dormer şi Elizabeth Banks au avut apariţii fabuloase!

image

Haideţi să vedem şi noi, aşadar, cine şi ce a purtat la acest eveniment!

Natalie Dormer a părut ca desprinsă dintr-un basm cu prinţi şi prinţese, ţinuta având tot ce e necesar unei apariţii glam: volum, paiete, imprimeu floral abstract şi o trenă! Rochia Vivienne Westwood i-a dat actriţei în vârstă de 33 de ani un aer sofisticat, şi totodată delicat!

image

Elizbeth Banks a făcut o alegere extrem de îndrăzneaţă în ceea ce priveşte vestimentaţia ei de la acest eveniment. Actriţa în vârstă de 41 de ani a sosit pe covorul roşu purtând o rochie multicoloră, lungă şi strălucitoare, care i-a urmat fidel linia siluetei sale.

image

Nici Jennifer Lawrence nu a dezamăgit cu alegerea ei vestimentară. Actriţa în vârstă de 25 de ani a arătat minunat într-o ţinută ”all white”, iar rujul roşu a fost de impact!

image

Sursa foto: Getty Images



Recente pe Ok! Magazine

Poza 1 jpg
1781690597 fEF4 jpg
pexels czapp arpad 3647289 11010066 jpg
okmagazine ro pexels rdne 12323034 jpg
okmagazine ro (4) jpg
pexels karola g 6957154 jpg
NIBIRU  Promenada
okmagazine ro pexels thelazyartist 1667506 jpg
Kaufland Untold jpg
Fatete dentare fara pilire cand sunt posibile si ce trebuie sa stii jpg
yzzy macbook pro jpg
1 Beach, Please! 2025 jpg
salon jpg
imagine principala jpg
therme jpeg
Grifid Noa jpeg
fondatorul Miramagica jpeg
219ju 38x 004 1 1254085 png