Toată lumea vrea rochia cu buline a lui Kate Middleton

Actualizat:

La două zile depărtare de la mult aşteptata apariţie a lui Kate pe treptele maternităţii, împreună cu micuţul Prinţ George, femeile au luat cu asalt site-ul creatoarei Jenny Packham, care a picat din cauza traficului intens.

La două zile depărtare de la mult aşteptata apariţie a lui Kate pe treptele maternităţii, împreună cu micuţul Prinţ George, femeile au luat cu asalt site-ul creatoarei Jenny Packham, care a picat din cauza traficului intens.

La doar câteva minute după ce lumea a aflat că rochia este inclusă în colecţia primăvară-vară 2013 a creatoarei Jenny Packham, toată suflarea feminină s-a grăbit să-şi cumpere online o rochie albastră cu buline, ca a ducesei, pentru a marca acest moment istoric.

În zadar, însă! Un purtător de cuvânt al brandului britanic a confirmat că rochia este creaţia lor, însă realizată în exclusivitate pentru Ducesă.

Dacă vreţi să vă îmbrăcaţi ca Ducesa, puteţi vizita site-ul creatoarei ei preferate aici!



Recente pe Ok! Magazine

Poza 1 jpg
1781690597 fEF4 jpg
pexels czapp arpad 3647289 11010066 jpg
okmagazine ro pexels rdne 12323034 jpg
okmagazine ro (4) jpg
pexels karola g 6957154 jpg
NIBIRU  Promenada
okmagazine ro pexels thelazyartist 1667506 jpg
Kaufland Untold jpg
Fatete dentare fara pilire cand sunt posibile si ce trebuie sa stii jpg
yzzy macbook pro jpg
1 Beach, Please! 2025 jpg
salon jpg
imagine principala jpg
therme jpeg
Grifid Noa jpeg
fondatorul Miramagica jpeg
219ju 38x 004 1 1254085 png