Simona Gherghe a făcut din nou covid. Prezentatoarea a fost lovită de boală și în urmă cu patru luni

Actualizat:
simona20 jpg

Simona Gherghe a făcut pentru a doua oară covid în doar patru luni de zile. Prezentatoarea a dezvăluit că are simptome ca de răceală și o formă mai ușoară ca cea din februarie.

Vedeta a fost înlocuită la emisiunea Mireasa, pe care o prezintă la Antena1, de Gabi Cristea.

Simona se pregătea să meargă la bunici după copii când a aflat verdictul.

sim11 jpg

”Am COVID. După patru luni, m-am îmbolnăvit din nou. Habar n-am de unde, cum, cert e că sunt în izolare până joi. Pare o formă mai ușoară, sunt mult mai bine ca data trecută și sper să rămână așa. Mi-e foarte dor de copii, au rămas la bunici, la țară. De altfel, așa m-am și testat, având simptome de răceală ușoară. Știam că mergem la bunici să-i luăm pe Ana și Vlad și am zis să nu riscăm nimic. Și bine am făcut… Cam asta e! Să ne vedem cu bine”, a spus Simona Gherghe pe rețelele de socializare.



Recente pe Ok! Magazine

Poza 1 jpg
1781690597 fEF4 jpg
pexels czapp arpad 3647289 11010066 jpg
okmagazine ro pexels rdne 12323034 jpg
okmagazine ro (4) jpg
pexels karola g 6957154 jpg
NIBIRU  Promenada
okmagazine ro pexels thelazyartist 1667506 jpg
Kaufland Untold jpg
Fatete dentare fara pilire cand sunt posibile si ce trebuie sa stii jpg
yzzy macbook pro jpg
1 Beach, Please! 2025 jpg
salon jpg
imagine principala jpg
therme jpeg
Grifid Noa jpeg
fondatorul Miramagica jpeg
219ju 38x 004 1 1254085 png