Solista trupei Roxette, sărbătorită la Bucureşti

Actualizat:

Pe 30 mai, cu ocazia concertului pe care trupa Roxette îl va susţine la Bucureşti, la Zone Arena, organizatorii i-au pregătit solistei celebrului duo suedez o surpriză. Asta deoarece

Pe 30 mai, cu ocazia concertului pe care trupa Roxette îl va susţine la Bucureşti, la Zone Arena, organizatorii i-au pregătit solistei celebrului duo suedez o surpriză. Asta deoarece Marie va împlini în acea zi 52 de ani.

Astfel, culisele vor fi decorate cu buchete de flori şi lumânări parfumate, pentru a crea o atmosferă cât mai festivă. Trupa a solicitat în culise şi ghimbir feliat, şase lăzi de bere autohtonă, multe salate şi sortimente de brânză, precum şi multe fructe proaspete şi diferite tipuri de lapte.

Accesul la concertul de pe 30 mai se va face începând cu ora 17.00, în deschidere urmând să cânte trupele Magnolia şi VH2. Concertul Roxette se va termina la ora 22.00.



Recente pe Ok! Magazine

annelies geneyn bhBONc07WsI unsplash jpg
Eva Pavel kanal d jpg
Anunt Artist 1080x1440 png
Nibiru se deschide astazi (1) jpg
Pilates Reformer antrenament png
WFF 2025   arhiva 2 jpg
ZALANDO festival Season jpeg
sevilla aerial magnific jpg
okmagazine ro pexels olly 3837259 jpg
BP DAY 0 3 @JCKSVISION Crowd jpg
fete plaja carte mare bruneta blonda roscata jpeg
soroban  jpeg
DSC03038 jpg
IQ 0463 2 jpg
okmagazine ro pexels makrufinmuhammad 38154583 jpg
par vopsit jpg
pexels katerina holmes 5911145 jpg
OKMAGAZINE dimitris chapsoulas 0JZgnNL2N8s unsplash jpg