Vunk a încercat un concert ca afară. Ce-a ieşit?

Actualizat:
2013 10 03 22 01 40 jpeg

Aseară, trupa Vunk a sărbătorit 14 ani de existenţă cu un show impresionant la Sala Polivalentă din Bucureşti, sală care a fost aproape plină de oameni sosiţi să descopere, împreună cu artiştii lor preferaţi, formula fericirii.

Aseară, trupa Vunk a sărbătorit 14 ani de existenţă cu un show impresionant la Sala Polivalentă din Bucureşti, sală care a fost aproape plină de oameni sosiţi să descopere, împreună cu artiştii lor preferaţi, formula fericirii.

Sub denumirea Aşaşishow, concertul celor de la Vunk a fost deschis de tânăra artistă Alexandra Uşurelu şi de trupa ABCD şi solista lor, proaspăta mămică Cristina Bălan. Apoi, după o uşoară întârziere, au urmat două ore de show incendiar, cu un Cornel Ilie în formă de zile mari şi plin de energie, susţinut excelent la chitare şi baterie de ceilalţi trei colegi. Nu doar muzica a fost la înălţime, ci şi spectacolul de lumini, asigurat şi din tribune de brăţările cu leduri primite de fiecare spectator. Pe scurt, cei de la Vunk nu vor doar o ţară ca afară, ci şi un show pe măsură, iar aseară am putut vedea că trupa încearcă să se ţină de promisiune. Aşteptăm şi un concert pe stadion…

image
image
image
image

Foto: Alina Bicu; Facebook



Recente pe Ok! Magazine

Poza 1 jpg
1781690597 fEF4 jpg
pexels czapp arpad 3647289 11010066 jpg
okmagazine ro pexels rdne 12323034 jpg
okmagazine ro (4) jpg
pexels karola g 6957154 jpg
NIBIRU  Promenada
okmagazine ro pexels thelazyartist 1667506 jpg
Kaufland Untold jpg
Fatete dentare fara pilire cand sunt posibile si ce trebuie sa stii jpg
yzzy macbook pro jpg
1 Beach, Please! 2025 jpg
salon jpg
imagine principala jpg
therme jpeg
Grifid Noa jpeg
fondatorul Miramagica jpeg
219ju 38x 004 1 1254085 png