Ducesa de Cambridge, apariţie sexy la o gală

Actualizat:
The Duchess Of Cambridge Presents The Art Fund Museum Of The Year 2016 Prize jpeg

Ne obişnuisem s-o vedem pe Kate fie în rochii reciclate, fie în costume deux-pieces, de care, să fim sinceri, ne-am cam plictistit! Dar, uite că-n garderoba Ducesei de Cambridge se găseşte şi altceva!

foto: hepta / Getty Images

Kate a avut o apariţie notabilă la acest eveniment

Ducesa de Cambridge a avut o apariţie de senzaţie, miercuri, la o gală organizată în Londra. Soţia Prinţului William a sosit la acest eveniment, ţinut la Muzeul Naţional de Istorie, îmbrăcată într-o rochie midi, semnată Barbara Casosola.

Şi trebuie să recunoaştem că aceasta este de departe cea mai sexy apariţie a Ducesei de când a devenit mămică. Rochia, al cărui cost se ridică la 2,395 de lire, i-a venit ca şi turnată lui Kate, care se bucură, după cum deja ştim, de o siluetă silfidă.

Rochia a fost creată de designerul Barbara Casasola

Rochia fără umeri a fost accesorizată de Kate cu o pereche de sandale roz, în valoare de 140 de lire, şi de un clutch argintiu.

Cât despre hairstyle şi make-up, Ducesa de Cambridge a optat pentru un look natural, aşa cum ne-a obişnuit în toţi aceşti ani, lăsându-şi părul buclat liber şi alegând o nuanţă nude pentru fardul de pleoape.

Publicul a fost captivat de apariţia Ducesei

Cei 370 de invitaţi au urmărit-o cu interes pe tânăra Ducesă, care a reuşit să smulgă şi zâmbete în timpul discursului său.

Iată şi o galerie foto de la acest eveniment!



Recente pe Ok! Magazine

prințese în bikini  jpg
FotoJet (81) jpg
Meghan Netflix, Profimedia jpg
Prințesul Oscar și Prințul Julian   FOTO Profimedia, Casa Regală suedeză jpg
Printesa Caroline de Monaco cu Ernst de Hanovra si fiica lor, Printesa Alexandra   GettyImages 1649510 jpg
Prințesa Leonor și Infanta Sofia la Girona   profimedia 1116702746 jpg
Prințesa Aiko e prințesa virgină   FOTO Profimedia jpg
Parcul Cerbilor și Ludovic XV foto AI png
Jessica Sibley, Prințul Harry, profimedia 1116940029 jpg
Regina Camilla  foto   Profimedia jpg
Prințul William și Prințesa Kate cu tiară, profimedia 1056467619 jpg
Prințesa Diana în ultimele zile din viață petrecute în sudul Franței pe iaht, Profimedia (5) jpg
Charles Harry si Meghan GETTY jpg
Regina Camilla în lacrimi povestind despre boala mamei sale   profimedia 1116690287 jpg
Ecaterina cea Mare a Rusiei profimedia 1115813114 jpg
Regina Rania, Șeica Moza bint Nasser și Onorabila Doamnă din Oman   Instagram jpg
Regele Mihai I al României în 1942, Foto AGERPRES jfif
Prințesa Sofia Prințul Carl Philip Prințesa Madeleine și soțul ei profimedia 1116578457 jpg