”Ducesa dificilă” este, în SUA, Ducesa fericită! Meghan radiază, în timp ce se bucură de soare și plajă

„Strălucitoarea” Meghan Markle se bucură de soare, pe plajă, în America, așa cum se poate observa în cea mai recentă postare a sa de pe Instagram.

Meghan Markle la Montecito, Instagram (1) png

Ducesa de Sussex a distribuit încă o fotografie cu ea pe plajă, în acest weekend.

Trăiește, în prezent, una dintre cele mai frumoase perioade ale vieții sale. Încet, încet își creează un brand ce pare din ce în ce mai căutat, asta în timp ce îmbină armonia de familie cu filmările, o altă mare pasiune a sa.

E lesne de observat ce mult a evoluat, din 2020, Meghan.

Soția Prințului Harry, supranumită odinioară ”Ducesa dificilă” face dovada în California că nu era dificilă, ci îngrădită. Nefericită. Deloc în zona de confort.

Pe cont propriu la Montecito, familia Ducilor de Sussex prosperă. Iar imaginile pe care le distribuie regulat ne arată asta. Harry și Meghan nu se mai feresc de ochii lumii. Dacă oricum se găsește mereu cineva care să-i critice, au decis mai bine să își expună viața. Iar cea mai facilă metodă este Instagramul, pe care Ducesa de Sussex l-a deschis chiar de la începutul lui 2025, știind că avea să fie un an transformator.

Meghan Markle în grădină la Montecito (1) png

În natură, Meghan Markle se simte cel mai bine.

În acest weekend, ea a postat pe Instagram o fotografie în care apare pe plajă, bucurându-se de soarele californian. În imagine, Ducesa de Sussex, în vârstă de 43 de ani, poate fi văzută alergând spre cameră cu un zâmbet larg pe față, purtând sandale, pantaloni scurți albi, o cămașă supradimensionată și o pălărie cu boruri largi.

Cu marea pe fundalul fotografiei, Meghan a scris în descriere: „Acea senzație de weekend”. Prințul Harry, în vârstă de 40 de ani, și cei doi copii ai cuplului, Prințul Archie, în vârstă de șase ani, și Prințesa Lilibet, în vârstă de patru ani, nu au apărut în fotografie, despre care se crede că a fost făcută lângă casa lor din Montecito.

Meghan Markle pe plajă

Postarea a stârnit reacții masive în rândul fanilor online, mulți comentând cât de fericită și „strălucitoare” arată ducesa.

Un fan a scris pe X: „Meghan își trăiește viața la maxim și este în cea mai bună formă. Abia aștept să văd ce va aduce a doua jumătate a anului familiei Sussex.”

Altul a spus: „Fata noastră strălucește! Este fericită, prosperă și își trăiește viața în cea mai bună formă! Nu aș putea fi mai fericit pentru ea, merită totul.”

Altcineva a comentat: „Zâmbetul acela... Câtă încredere emană!”

O a patra persoană a spus: „Ea este o câștigătoare. Se află în această perioadă în care prosperă.”

Ducesa a dezvăluit la începutul acestui an că este cea mai fericită din istorie, la cinci ani de la părăsirea vieții regale alături de soțul ei, Prințul Harry.

Cuplul, care a sărbătorit recent a șaptea aniversare a nunții, a numit Montecito acasă din 2020, unde locuiește într-o vilă spațioasă alături de copiii lor, Archie și Lilibet.

Se crede că cei doi nu au de gând să se mute înapoi în Marea Britanie, atât Meghan, cât și Harry lăudând viața pe care o pot trăi în America.

Foto: Instagram



Recente pe Ok! Magazine

nunta Regelui Juan Carlos al Spaniei  foto   profimedia 0119007797 jpg
Majestatea Sa Margareta, la fel de fresh ca Principesa Sofia, mai tânără cu 9 ani   Casa Majestății Sale jpg
Alina Maria de Roumanie Foto Robi Boscai (1) jpg
FotoJet (74) jpg
Maria Caroline de Bourbon Două Sicilii la Luvru   Instagram 2 jpg
printesa diana printul charles jpeg
Prințul Andrew, Prințul Edward la înmormântarea Reginei Elisabeta a II a   GettyImages 1243362563 jpg
Regina Elisabeta cu fiul ei preferat, Prințul Andrew aka Andrew Mountbatten Windsor   Profimedia jpeg
Copiii Regelui Thailandei Rama X profimedia 0431007712 jpg
RHONDA FLEMING în rolul Cleopatrei  foto   profimedia 0137026979 jpg
Kate Middleton și Prințesa Diana  foto   Profimedia jpg
Regina Margrethe a Danemarcei   Per Morten Abrahamsen jpeg
Nepoatele Prințesei Diana, gemenele Lady Amelia Spencer și Lady Eliza Spencer, Profimedia (4) jpg
Regina Letizia, 21 mai, Profimedia (6) jpg
Regele Felipe al Spaniei   profimedia 1033793195 jpg
Seica Moza a Qatarului 16 jpg
Prințul Harry și Meghan Markle logodnă foto profimedia 1031433556 jpg
Regele Juan Carlos al Spaniei și Maria Gabriela de Savoia   Getty Images, Casa de Savoia jpg