Femeile nu o suportă! După trei luni în serviciul lui Meghan, o altă angajată și-a luat tălpășița: „Probabil s-a purtat groaznic cu ea!”

24 octombrie, 2025

Ce le face de îi pune pe toți pe fugă? Un alt om de încredere a demisionat din serviciul Ducesei de Sussex și nici nu vrea să mai audă de prinți și ifosele lor.

meghan markle 1 jpg

Meghan Markle a mai pierdut încă un agent de publicitate, ultima persoană angajată demisionând după doar trei luni de la angajare. Emily Robinson, fostă directoare senior de publicitate la Netflix, a plecat luna aceasta, potrivit unor surse citate de „Daily Express”.

În iunie, Emily Robinson a devenit a zecea persoană angajată ca agent de publicitate al Ducesei de Sussex în doar cinci ani! Decizia de a o angaja a fost oarecum controversată, deoarece agentul de publicitate lucrase la serialul Netflix „The Crown”, care i-a supărat pe unii fani și comentatori ai Familiei Regale pentru că difuza narațiuni negative despre Familia Regală.

Directorul de comunicare al lui Meghan Markle, însă, și-a dat demisia din echipă la începutul acestei luni, potrivit „Daily Mail”. O prietenă apropiată a lui Emily, care și-a construit o reputație de „femeie dură” la Netflix, a dezvăluit că a fost decizia ei personală să renunțe la postul din serviciul soției Prințului Harry: „A fost decizia ei. A plecat acum câteva săptămâni. Nu este o persoană care renunță ușor, așa că s-a purtat groaznic cu ea, dacă a plecat”.

Pagina de LinkedIn a lui Emily Robinson nu conține în prezent nicio referire la faptul că a lucrat pentru Meghan Markle, dar detaliază alte funcții pe care le-a deținut anterior.

Printre cei care rămân alături de Ducesa de Sussex se numără Liam Maguire, directorul de comunicare în Europa, și Meredith Maines, directorul de comunicare al cuplului. Meredith s-a întâlnit cu secretarul de presă al Regelui Charles, Tobyn Andreae, la începutul acestei veri. Se crede că această întâlnire a facilitat și revederea Regelui Charles cu Prințul Harry.

Cert e că Meghan Markle are un talent special în a-i pune pe toți pe fugă. Ceea ce confirmă, cumva, și zvonurile de la Palatul Buckingham, cum că era „ducesa dificilă”.

FOTO: Profimedia, Getty Images, Shutterstock, Instagram



Recente pe Ok! Magazine

Prințul Harry, Meghan Markle, Archie, Lilibet foto Instagram Meghan jpg
Kate Middleton foto Getty Images Profimedia jpg
Kate și William, GettyImages (13) jpg
Kate Middleton de ziua ei Instagram jpg
Kate & William, Prințul și Prințesa de Wales, Profimedia jpg
Regina Elisabeta cu fiica sa, Principesa Maria aka Itty, și Regele Carol I   Casa Regală jpg
Caroline de Monaco și primul ei soț, Philippe Junot profimedia 0222632671 jpg
Kate Middleton, Prin'ul William  foto   profimedia 1064276731 jpg
Doria Markle, Meghan Markle și Prințul Harry, Getty (2) jpg
Kate și Regina Elisabeta, GettyImages (3) jpg
Regina Rania și Prințesa Salma foto Facebook 2 jpg
Prințesa Sofia a Suediei și Prințul Carl Philip al Suediei în 2023   GettyImages 1682942380 jpg
Kate Middleton și Prințul William foto GettyImages 2254611136 (3) jpg
Regele Carl al XVI lea Gustaf al Suediei și Regina Silvia, portret regal 2026, Casa Regală a Suediei jpg
Infanta Cristina şi Infanta Elena   profimedia 1043603970 jpg
Regina Mary a Danemarcei în rochia purtată în Groenlanda   profimedia 1063707394 jpg
familia regală română la Sinaia jpg
FotoJet (47) jpg