Practicile sale sexuale au îngenuncheat monarhia. ”Prințul pervers” șochează cu un nou tupeu maxim

Andrew știe că și-a făcut familia de rușine și că dezvăluirile șocante vor eroda mult credibilitatea în monarhie. Cu toate acestea, tupeul său este fantastic.

Andrew Mountbatten Windsor, GettyImages (3) jpg

Dincolo de detaliile morbide ale prieteniei cu Epstein și îndeletnicire sexuale libidinoase, foarte deranjant este că pare să nu regrete deloc toate prejudiciile aduse. Are așa o impresie frumoasă despre el și efectiv în continuare se consideră demn de o viață regală.

Nu a fost trimis pe pustii, cum poate merita, ci doar într-o altă reședință regală. Iar ce crede că i se cuvine stârnește furia britanicilor. Căci ”Prințul pervers” rămas fără titluri și onoruri va avea în continuare oameni care să-l deservească și nu doar asta: vrea ca angajații să i se adreseze cu titulatura de ”Domnule!”.

Angajații regali au fost rugați să continue să i se adreseze lui Andrew Mountbatten-Windsor, căzut în dizgrație, cu „Domnule”.

Fostul prinț a fost informat că va avea acum un personal minim, format doar dintr-un bucătar și un valet - după decenii în care a fost servit de o multitudine de angajați.

Andrew și-a petrecut weekendul singur în noua sa locuință de pe proprietatea Sandringham, după arestarea explozivă recentă, sub suspiciunea de abatere în funcție publică.

Bărbatul în vârstă de 66 de ani se ascunde temporar la Wood Farm, așteptând renovarea noii sale locuințe permanente din apropiere, Marsh Farm.

I s-a spus că va primi doar un bucătar și un om care să aibă grijă de câini, însă sunt angajați care nu au fost încă recrutați.

În acest moment, are doar polițiști și ofițeri de securitate, plus cei șapte câini ai săi, inclusiv doi dintre corgii regretați ai Reginei.

Andrew Mountbatten Windsor, GettyImages (2) jpg

Se înțelege că personalul a fost întrebat cum ar trebui să se adreseze bărbatului căruia i-au fost retrase titlurile anul trecut de către regele Charles, în urma noilor dezvăluiri privind legăturile sale cu magnatul pedofil Jeffrey Epstein.

O sursă a declarat: „Și-a pierdut titlurile de Alteță Regală, prinț și duce, așa că personalul, care nu știa cum să i se adreseze corect, a fost instruit să i se adreseze în continuare «Sir».

„I se va oferi propriul bucătar și un valet la Marsh Farm, ceea ce reprezintă o reducere a luxului de care se bucura anterior.”

La fosta sa casă de la Royal Lodge din Windsor, Andrew avea valeți, bucătari, majordomi, menajere și personal de curățenie - plus o armată de servitori atunci când își folosea fostul apartament de la Palatul Buckingham.

Foto: Profimedia



Recente pe Ok! Magazine

Destinații de vacanță preferate de Harry și Meghan  FOTO Instagram, Profimedia jpg
Regina Maria a României profimedia 1025150522 jpg
Prințesa Diana ziua de naștere 1997 colaj profimedia jpg
Regina Suthida și Regele Rama X GettyImages 1487931816 jpg
Regele Kamehameha din Hawaii   imagine generată cu AI 4 png
Regina Suthida a Thailandei și Brigitte Macron la Palatul Elysee   profimedia 1113374184 jpg
Prințesa Siri și Regina Suthida Facebook3 png jpg
Meghan Markle, Kate Middleton  foto   Instagram jpg
Prințul Harry, Regele Charles  sursa foto   Profimedia jpg
Kate și Regina Elisabeta cu colierul din perle  jpg
Sultanul Mehmed al VI lea, ultimul sultan al Imperiului Otoman   profimedia 0667106072 2 jpg
Prințesa Anne în mini în tinerețe   profimedia 0209825707 jpg
Împărăteasa Farah a Iranului și copiii ei profimedia 0088889942 jpg
Emmanuel Macron și Brigitte Macron la dineul de stat pentru Regele Rama X al Thailandei și Regina Suthida   profimedia 1113389648 jpg
prințesa Sirivannavari profimedia 1113423239 jpg
Alina și Nicolae ai României foto exclusive OK! Magazine DSC 2486 instalatie 2 (4) jpg
Prințul Harry  foto   profimedia 1091114760 jpg
mirese regale foto getty images jpg