Prima apariție a Ducilor de Sussex împreună, după încoronare. Meghan și Harry, în companie selectă!

Este prima apariție împreună a Prințului Harry și a Ducesei Meghan de la încoronare încoace. După un weekend infernal săptămâna trecută, cei doi soți par a-și fi recăpătat vioiciunea. Fotografiile au fost obținute de publicația mondenă TMZ.

Harry și Meghan la sushi, în primul weekend după încoronare, Profimedia (1) jpg

Viața Ducilor de Sussex începe să reintre în normal. Cei doi soți par odihniți în primele imagini publice în care apar împreună post-încoronare. Căci săptămâna trecută, Prințul Harry a făcut un adevărat tur de forță, reușind să fie prezent atât la încoronarea tatălui său, cât și la aniversarea fiului său, Prințul Archie, care a împlinit 4 ani.

În imaginile obținute de TMZ, îi vedem pe Prințul Harry și pe Ducesa Meghan Markle îndreptându-se spre un restaurant care servește sushi, vineri seară.

Harry și Meghan la sushi, în primul weekend după încoronare, Profimedia (2) jpg

Este evident că paparazzii nu au voie să fotografieze în interior, însă surse ale Page Six au mărturisit că Ducii de Sussex nu au luat masa singuri, ci însoțiți de alte trei cupluri celebre:  Gwyneth Paltrow și soțul ei, producătorul TV, Brad Falchuk, actrița Cameron Diaz și soțul ei, Benji Madden, dar și CEO-ul și fondatorul Bumble, Whitney Wolfe Herd, cu soțul ei, moștenitorul companiei petroliere Texas, Michael Herd.

Whitney Wolfe Herd
Whitney Wolfe Herd

Whitney Wolfe Herd este un antreprenor american. Ea este fondatoarea și CEO-ul Bumble, Inc, o platformă de întâlniri online, lansată în 2014. Este co-fondatoare Tinder și anterior a fost vicepreședinte de marketing al acesteia.

În 2021, Whitney Wolfe Herd a devenit cea mai tânără miliardară din lume, după ascensiunea fabuloasă a Bumble. Forbes a estimat averea ei netă la aproximativ 1,5 miliarde de dolari!

Meghan Markle, în vârstă de 41 de ani, a uimit într-o rochie maro mini din satin Heidi Merrick, care avea mâneci lungi, lejere. Ducesa a optat pentru o geantă albă, încăpătoare, de la Cesta Collective și o pereche de papuci Hermes din piele maro. Meghan Markle este din ce în ce mai suplă! Este clar că întâlnirea a fost un eveniment informal, dacă luăm în calcul ținuta fostei vedete ”Suits”. Prințul Harry a optat și el pentru lejeritate: a ales pantaloni albi, tricou negru și pantofi maro din piele întoarsă.

Foto: Profimedia



Recente pe Ok! Magazine

Kate Middleton  foto   GettyImages 2275616158 jpg
prințesa Isabelle of Valois  foto   profimedia 1010300729 jpg
Meghan si Harry tort nunta Twitter jpg
Charles Spencer nuntă foto Hello! png
Sarah Ferguson și fostul Prinț Andrew  foto   Profimedia jpg
Zara și Mike Tindall, Getty (2) jpg
Regele Charles si Printul Harry jpg
Regina Victoria, Prințul Albert  foto   profimedia 1011787564 jpg
Charles, Harry, William, Getty (2) jpg
Regele Charles, Regina Camilla, David Beckham, Profimedia jpg
Prințul Albert și Prințesa Charlene de Monaco profimedia 1100011394 jpg
Printul Harry, Meghan Markle și Serena Williams 2 foto getty images jpg
William Eugenie Beatrice, Profimedia jpg
Pippa Middleton la Wimbledon profimedia 0889700535 jpg
Kate Middleton, Meghan Markle  foto   Profimedia jpg
Mette Marit, Profimedia (1) jpg
Meghan Markle Lilibet Instagram png
Prințul Al Hussein bin Abdullah II, Prințesa Rajwa, Regina Rania profimedia 0762485462 jpg