Regina Letizia a Spaniei s-a lăsat îmbrăcată de Victoria Beckham! Ce costum a ales din colecția vedetei

Regina Letizia a Spaniei a arătat foarte șic într-un costum creat de Victoria Beckham!

Regina Letizia a Spaniei Foto Profimedia jpg

Regina Spaniei a atras atenția cu apariția ei de miercuri, asortând la un costum elegant o pereche de pantofi sport, fără toc. Regina Letizia, în vârstă de 51 de ani, a luat parte la decernarea Premiilor El Barco De Vapor și Gran Angular Youth Literature Awards din Madrid.

Ea a purtat un costum alb impecabil, format dintr-un sacou cu un singur nasture și pantaloni evazați din colecția Victoriei Beckham cu brandul Mango. Soția Regelui Felipe a asortat această ținută elegantă cu o cămașă de mătase decorată cu dantelă și a întors capetele în timp ce a intrat în Real Casa de Correos purtând o pereche de pantofi sport albi - „Geo Court III Trainers in Bright White” de la Vivobarefoot.

Regina Letizia a înlocuit tocurile sale cu pantofi sport deoarece nu s-a refăcut după accidentul casnic pe care l-a avut la picior. De curând, casa regală spaniolă a confirmat că Regina Letizia s-a rănit la piciorul drept după ce s-a lovit de o masă. Incidentul neplăcut s-a întâmplat înainte de evenimentele de sâmbăta trecută de la Academia Militară Generală din Zaragoza, unde a participat la aniversarea a 40 de ani de la depunerea jurământului de către Regele Felipe, care s-a întâlnit acolo cu fiica, cu Prințesa Leonor. Chiar dacă avea dureri, Regina a luat parte la eveniment, la recomandarea medicilor ea a aplicat gheață pe picior, însă nu a putut face repaos, deoarece a ținut neapărat să fie prezentă la angajamentele regale planificate.

Revenind la apariția de ieri, Regina Letizia nu a dat niciun semn că încă suferă după accidentarea la picior, a avut tot timpul zâmbetul pe buze și a socializat cu cei prezenți. La costumul creat de Victoria Beckham, Regina Letizia a asortat cercei statement cu diamante. În ceea ce privește machiajul, ea a optat pentru un fard intens la ochi. Așa s-a pus în evidență trăsăturile. 

Foto: Profimedia



Recente pe Ok! Magazine

Kate Middleton și Prințul William foto profimedia (3) jpg
Kate Middleton și sora ei, Pippa Middleton  foto   Profimedia jpg
Harry Meghan Australia, Profimedia (1) jpg
FotoJet (61) jpg
Prințul William și Kate Middleton nuntă, Getty (7) jpg
Prințesa Michael de Kent GettyImages 1137315486 jpg
Sfânta Olga Prințesa Kievului profimedia 0327892842 jpg
Sarah Ferguson, GettyImages jpg
Harry, Meghan, Australia, vizită, ultima zi, Profimedia (2) jpg
Charlene 16 aprilie 2026, Facebook jpg
Regina Maxima în timpul unei vizite la Dominopark din Little Havana, Miami, în timpul vizitei lor de trei zile la Philadelphia, Washington și Miami, în SUA, Profimedia (2) jpg
femeie hijab văl islamic GettyImages 1372968993 jpg
Leonardo DiCaprio l a jucat pe nemilosul Ludovic al XIV lea, profimedia 0473404484 jpg
Regina Letizia și Begona Gomez profimedia 0811407621 (1) jpg
Prințul Harry și Prințesa Diana  foto   Profimedia jpg
Kate Middleton foto profimedia (42) jpg
Margareta și Nicolae jpg
Meghan la bucătărie, Profimedia (3) jpg