Regina Letizia şi-a reciclat o fustă cu un imprimeu floral. Iată cum a asortat-o acum!

13 iunie, 2018
Queen Letizia Meeting With Help Against Drug Addiction   Madrid jpeg

Ştim deja că suverana Spaniei, asemenea altor capete regale, preferă să recicleze ţinutele în loc să  risipească banii contribuabilor pe haine. Aşa se face că, ieri, la o întâlnire oficială, regina Letizia a purtat o fustă veche, cu care a mai apărut în public de două sau trei ori.

O apariţie stilată!

Are un stil vestimentar urban-şic, mixând piese elegante cu cele aflate în trend, şic, dar confortabile. O vedeam adesea combinând bluze de mătase ori satin cu fuste vaporoase, nu foarte pretenţioase. Aşa s-a întâmplat şi ieri, la întâlnirea cu reprezentanţii organizaţiei FAD (Foundation Against Drug Addiction), când a mixat o bluză albă, din mătase, semnată de Adolfo Dominguez cu o fustă c-un imprimeu floral, Hugo Boss, pe care a mai purtat-o şi cu alte ocazii.

image image image

De data aceasta, Letizia şi-a completat look-ul cu o pereche de stilettos de piele maro, Magrit, în valoare de 342 de dolari, şi cu o geantă asortată, tot Hugo Boss, al cărei preţ este de 425 de lire sterline.  La capitolul accesorii, Letizia a preferat să poarte doar o pereche de cercei cu diamante negre, care costă nu mai puţin de 5,274 de euro.

Cerceii cu diamante negre

În ocaziile trecute, Regina Letizia a asortat diferit fusta Hugo Boss cu imprimeu floral. Iată combinaţiile!

image


Recente pe Ok! Magazine

Regina Elisabeta, Prințul William și Kate Middleton profimedia 0720708218 jpg
Sarah Ferguson profimedia 0883026528 jpg
Andrew, eliberat FOTO Captură video
Sarah Ferguson, fosta Ducesă de York   profimedia 1013082806 jpg
Prințesa Eugenie, Prințesa Beatrice și tatăl lor, Prințul Andrew alias Andrew Mountbatten Windsor   GettyImages 539186900 jpg
fostul Print Andrew si Jefferey Epstein jpeg
Prințul Andrew alias Andrew Mountbatten Windsor și Prințul Harry   GettyImages 539186898 jpg
Charles Încoronare, familia regală britanică, profimedia 0774632262 jpg
Kate și William, GettyImages (16) jpg
printul andrew foto getty images
Regele Charles  foto   profimedia 1076535788 jpg
Regele Charles foto profimedia 1076540486 (1) jpg
Prințul Andrew, Ducele de York   GettyImages 1252754598 jpg
Prințesa Desiree a trecut la cele veșnice (7) jpg
Sarah Ferguson, Ducesă de York, GettyImages jpg
Prințesa Beatrice Prințesa Eugenie și Sarah Ferguson schi GettyImages 2987688 jpg
Regele Abdullah al II lea al Iordaniei și regina Rania îi primesc pe președintele german Frank Walter Steinmeier și pe prima doamnă Elke Büdenbender la Palatul Al Husseiniya din Amman, Iordania, Profimedia 1076375454 jpg
Fosta Printesa Mako a Japoniei   GettyImages 1182646446 jpg