Tradiţia pe care Kate n-a avut voie s-o urmeze când a fost însărcinată. Lui Meghan îi va fi permis?

Actualizat:
1 meghan markle kate middleton jpg jpeg

Atunci când a intrat în familia regală britanică, Ducesa de Cambridge a fost nevoită să renunţe la multe dintre obiceiurile pe care o femeie ”de rând” le are. Oare, Meghan va fi şi ea forţată să facă acest lucru?

Când a fost însărcinată, Kate a fost nevoită să ”joace” doar cum i-a dictat istoria. N-a putut spune nimănui sexul copilului înainte de a se naşte, n-a putut păstra cadourile pe care le-a primit pe timpul sarcinii şi nu a avut parte de... un baby shower.

Se crede că Ducesa de Cambridge n-a organizat baby shower pentru niciunul dintre cei trei copii ai săi. Şi dacă s-a întâmplat, deşi e greu de crezut, nimeni nu a avut voie să ştie despre acest lucru. Ne întrebăm, aşadar, dacă în cazul lui Meghan se va aplica aceeaşi regulă. E drept, bebeluşul Ducilor de Sussex va fi al şaptelea în linia de succesiune la tronul britanic, deci sigur va avea parte de mai multe libertăţi decât cei trei copii ai lui Kate şi William.



Recente pe Ok! Magazine

Kate Middleton foto profimedia 1083817020 (3) jpg
Regele Felipe și Regina Letizia foto profimedia 1083856778 (1) jpg
Regina Camilla la recepția Corpului Diplomatic de la Castelul Windsor pe 18 noiembrie 2025, în Windsor, Anglia, GettyImages (1) jpg
Kate Middleton de Sf Patrick profimedia 1083824986 jpg
Carole Middleton la Festivalul Cheltenham, Profimedia (2) jpg
Prințesa Eugenie, Prințul Andrew, Prințesa Beatrice foto profimedia 1076436059 jpg
Prințesele 360   Profimedia, Instagram jpg
Regele Charles își etalează abilitățile de DJ, Profimedia (1) jpg
regele charles camilla printesa kate middleton si printul william Foto Profimedia
Regina Soraya Tarzi a Afganistanului   Profimedia jpg
fostul Prinț Andrew, Jeffrey Epstein  foto   Profimedia jpg
Mary jpg
Meghan Lilibet jpg
Marius Borg Hoiby în 2022 cu mama sa, Prințesa Mette Marit   profimedia 0953459781 jpg
Kate Middleton și Prințul William foto profimedia (12) jpg
Felicitarea de Crăciun 2025 cu Prințesa Charlotte, Prințul Louis, Prințul William, Prințesa Kate și Prințul George   Casa Regală britanică jpg
Sarah Ferguson, fosta Ducesă de York   profimedia 0997028244 jpg
Prințul Andrew alias Andrew Mountbatten Windsor   GettyImages 2235212218 jpg