Ce fac Cleopatra şi Pavel Stratan în izolare, la Chişinău? "Stăm acasă, dar nu stăm degeaba!" VIDEO

Actualizat:
5 pavel si cleopatra stratan coronavirus chisinau 2 jpg jpeg

Familia de artişti de peste Prut se dovedeşte a fi activă chiar şi acum, în plină pandemie.

Ce-i drept, concertele s-au sistat, filmările s-au anulat, iar munca la studio a fost amânată şi ea. Cu toate acestea, Pavel Stratan şi-a mobilizat copiii, pe Cleopatra şi pe Cezar, ambii foarte talentaţi, să-şi continue munca artistică şi acasă.

Aşa se face că, între două partide de fotbal încisă de băieţi pe hol şi în livingul vilei de la Chişinău, cei trei petrec destul de mult timp şi în micul studio amenajat acasă. "Stăm acasă, dar nu stăm degeaba!" ne spune Pavel Stratan, care a pregătit şi o surpriză pentru fanii lor.

Cu Pavel la chitară, Cezar la percuţie şi Cleopatra la microfon (vezi şi galeria foto), familia Stratan tocmai a scos un cântec legat de această perioadă de distanţare socială, Izolat în dor, lansat pe canalul lor de YouTube. Nouă ne place piesa. Vouă?



Recente pe Ok! Magazine

Andreea Marin   FOTO Alex Gâlmeanu pentru Secret Nipple (1) jpg
Murat Yakin, antrenorul Elveției, Profimedia (1) jpg
ElaC1 jpg
Carmen Electra din nou în Playboy (2) jpg
cabral instagram jpg
3 paulina porizkova jpg jpeg
FotoJet (86) jpg
FotoJet (83) jpg
thylane blondeau instagram jpg
Andreea Bănică (2) jpg
Mirabela Grădinaru și Nicușor Dan la Palatul Elysee, iulie 2026   FOTO Administrația Prezidențială (3) jpg
FotoJet (82) jpg
FotoJet (80) jpg
Elvis  foto   profimedia 0675135032 jpg
angela similea 12 jpg jpeg
mari jpg
1 bonnie tyler shutterstock 98898728 jpg jpeg
Anne Hathaway, GettyImages (2) jpg