Ce spune Marcel Pavel despre boala Monicăi Anghel. Ce simptome are artista

Actualizat:
4 marcel23 jpg jpeg

Monica Anghel a crezut că a răcit atunci când au debutat primele simptome, dar testul făcut a pus-o faţă în faţă cu adevărul crud: are covid.

Artista nu s-a internat, pentru că are convingerea că vaccinul făcut o va împiedica să facă o formă gravă a bolii, dar este atent monitorizată de un medic. Ba mai mult, a primit ajutor şi de la Gigi Becali.

''Sunt pentru prima oară în această situaţie, am fost vaccinată cu cea de-a doua doză de vaccin pe data de 5 aprilie. Înţeleg că dacă nu aveam vaccinurile făcute ar fi fost o formă foarte gravă. Sunt acasă, totuşi fiind acasă sunt monitorizată de medicul meu.Eu am crezut că este o răceală pentru că săptămâna trecută am avut un concert la Alba-Iulia şi a fost în aer liber, a plouat şi m-am gândit că am răcit, doar că eu sunt un om responsabil şi am considerat să fac un test rapid. A ieşit pozitiv, din păcate. Am luat legătura cu toţi oamenii cu care am intrat în contact săptămâna trecută, din fericire toţi au ieşit negativ'', a mărturisit Monica Anghel pentru Antena Stars.

“Sunt bine, sunt monitorizată de medicul meu dr Camelia Brumă. Am primit azi dimineaţă de la domnul Viorel Păunescu nişte medicamente pe care le avea domnul Gigi Becali, sunt familia şi prietenii care vin şi îmi lasă la uşă tot ce este nevoie. Probabil că, dacă nu eram vaccinată, eram mai rău, aşa că sunt bine”, a declarat Monica Anghel pentru Fanatik.ro

„Ce ştiu despre Monica este şi ce ştiţi voi. Alaltăieri am vorbit cu ea şi mi-a zis că e ok. Nu cunosc mai multe detalii. Totuşi e vaccinată şi s-a îmbolnăvit. Toată lumea e bulversată în perioada asta. E o boală foarte perversă. Eu cred că Monica are o formă uşoară. Ţine legătura cu medicul ei cu siguranţă şi urmează tratamentul. Mai multe nu cunosc” a spus cântăreţul într-un interviu.

,,Pe mine mă înjura lumea, anul trecut, când era să mor, că sunt plătit, că mint.”, a adăugat artistul, care a avut o formă gravă a bolii.

„A fost cumplit, am fost la un pas de moarte. În spital, am simţit o linişte extraordinară. Am ieşit cu tensiune 18 din spital. Îmi pare rău că o parte din români au avut un comportament urât faţă de mine.Eu nu mă murdăresc pentru nimic în lume, în special pentru bani. Înlocuiţi veninul cu miere, răutatea ne face să ne pierdem minţile”.



Recente pe Ok! Magazine

Magic Mike Manganiello jpeg
FotoJet (73) jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233784 jpg
Rebel Wilson   Instagram (6) jpg
Ben Affleck foto profimedia jpg
Motanul Larry la Trooping the Colour   Instagram jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233470 jpg
FotoJet (72) jpg
Keir Starmer și soția lui, Victoria   GettyImages 2282725198 jpg
Prietenii tăi  foto   Getty jpg
Ileana Lazariuc foto Vlad Andrei pentru Kultho jpg
Reginele de la Bollywood foto profimedia getty images jpg
soții Ceaușescu  foto   GettyImages 901900356(2) jpg
Calista Flockhart și Harrison Ford  foto   Profimedia jpg
Shakira sexy   FOTO Facebook 5 jpg
Dallas  foto   Profimedia jpeg
Emmanuel Macron și soția sa, Brigitte, l au invitat pe Donald Trump la Versailles, Profimedia (3) jpg
Jennifer Lopez și Brett Goldstein, Profimedia (2) jpg