FOTO Ramona şi Monica Gabor, din nou împreună în Dubai! Cum se răsfaţă cele două surori

Actualizat:
1 monica gabor si sora ei ramona gabor in dubai gabor prive 11 jpg jpeg

Surorile Gabor încearcă să se vadă cât mai des, chiar dacă locuiesc la mii de kilometri una de cealaltă.

Monica Gabor a luat din nou avionul din Los Angeles spre Dubai, pentru a-i face o vizită fulger surorii sale, Ramona. O fotografie cu ele îmbrăcate stilat, într-un decor luxos, ne-a făcut să înţelegem şi scopul acestei vizite: afacerile.

De când s-a mutat în Statele Unitel ale Americii, Monica Gabor a deprins câteva noţiuni de business, stând pe lângă partenerul său de viaţă, cunoscutul om de afaceri Mr. Pink, care a lansat o linie de băuturi energizante şi un ulei cu proprietăţi curative, pe lângă tranzacţiile din domeniul imobilier.

La fel, odată ajunsă în Emiratele Arabe Unite, Ramona Gabor şi-a dezvoltat spiritul antreprenorial şi şi-a lansat propria gamă de parfumerie, Gabor Prive. De altfel, cele două surori par să fi sărbătorit lansarea produselor de parfumerie în magazinele deschise în Dubai Mall şi Mall of the Emirates, adică acolo unde merge lumea bună să-şi facă cumpărăturile.

        View this post on Instagram                       A post shared by Ramona Gabor (@ramonagabor)

View this post on Instagram

A post shared by Ramona Gabor (@ramonagabor)

Pe InstaStory, Monica Gabor ne-a arătat un pic şi din apartamentul în care a primit-o sora ei, dar şi un instantaneu din sala de sport din hotelul Burj Al Arab, unde şi-a făcut conştiincioasă exerciţiile fizice. Cumva de înţeles, că acel corp de manechin nu ar mai arăta atât de suplu şi zvelt, fără unele eforturi.

5 monica gabor si sora ei ramona gabor in dubai gabor prive 21 jpg jpeg

În tot cazul, Ramona şi Monica Gabor sunt neschimbate şi la fel de frumoase, iar plecarea din România le-a adus un succes nebănuit.

FOTO: Instagram



Recente pe Ok! Magazine

IRIS jpg
Brooke Shields, GettyImages (17) jpg
FotoJet (75) jpg
Echipa regizorului Cristian Mungiu care joacă în filmul „Fjord”
Mădălina Ghenea, profimedia 1102775028 jpg
Demi Moore Cannes, Profimedia (3) jpg
Geena Davis la 70 de ani, 18 mai 2026, Profimedia (4) jpg
Angelina Jolie și Zahara Globurile de Aur 2025 GettyImages 2192572372 jpg
Eva Longoria la Cannes,  Profimedia (2) jpg
Kylie Minogue, profimedia 1100127760 jpg
Sharon Stone în negru la Cannes, Profimedia (1) jpg
Donald Trump   Profimedia jpeg
Vladimir Draghia foto Pro TV jpg
FotoJet (72) jpg
Marilyn Monroe, Profimedia (3) jpg
FotoJet (71) jpg
Eva Pavel e prezentatoarea emisiunii “Apel la consilier” de la Kanal D foto Kanal D
FotoJet (70) jpg