Gabi Cristea şi Tavi Clonda şi-au dus fetiţele la munte. Ce s-a schimbat în viaţa lor de când le au pe Victoria şi pe Iris

Actualizat:
1 gabi jpg jpeg

Gabi Cristea şi Tavi Clonda au evadat alături de fetiţele lor la munte. Cei doi au ales să se relaxeze pentru câteva zile la Sinaia. De această dată, frumosul cuplu a trebuit să ţină cont de câteva reguli.

"Când eram doar noi doi mergeam în weekend-urile de relaxare la hotel. Ne plăcea să lenevim şi să ne relaxam, comandam la room-service şi mergeam la spa. Acum criteriile noastre sunt diferite. Căutam apartamente spaţioase unde să ne aducem “jumătate din casă”, obligatoriu cu bucatărie, pentru că fetele vor să mănânce “acum”, nu aşteaptă roomservice, iar spaţiile de distracţie pentru copii să ne fie la îndemână. Weekend -ul acesta am ales Sinaia şi am stat la o jumătate de pas de parcul central şi cu toate cerinţele îndeplinite’’, a mărturisit prezentatoarea TV.



Recente pe Ok! Magazine

Adina Buzatu (49 de ani) știe câte sacrificii face o femeie ca să intre în rochia mult dorită
Claudia Schiffer jpg
Paula Seling martie 2026   facebook 2 jpg
Bruce Willis Rumer GETTY jpg
Dolly Parton  sursa foto   Shutterstock jpg
Sandra Bullock, Profimedia (1) jpg
Ava Gardner și Luis Miguel Dominguín colaj getty profimedia jpg
mita biciclista jpg
Melania Trump la Casa Alba, Profimedia (2) jpg
Vero Căliman   Sorin Stana, revista OK (3) jpg
Sophia Loren și Marlon Brando profimedia 0108629302 (2) jpg
FotoJet (82) jpg
 Margaret Qualley, Profimedia (2) jpg
Warren Beatty  foto   profimedia 0145112106 jpg
Peter O'Toole, Liz Taylor, Richard Burton, Profimedia (1) jpg
Margot Robbie, Profimedia (1) jpg
Celine Dion, Getty jpg
Victoria și David Beckham, Instagram (2) jfif