Barack Obama, dat spre adopţie de tatăl lui

Actualizat:

Preşedintele SUA ar fi putut avea un destin total diferit de cel pe care-l are acum, dacă planurile tatălui său de a-l oferi spre adopţie înainte de-a se fi născut ar fi fost îndeplinite. Părintele celui mai influent om de pe glob,

Preşedintele SUA ar fi putut avea un destin total diferit de cel pe care-l are acum, dacă planurile tatălui său de a-l oferi spre adopţie înainte de-a se fi născut ar fi fost îndeplinite.

Părintele celui mai influent om de pe glob, Barack H. Obama, a făcut dezvăluiri uimitoare: el s-a prezentat în 1961 la biroul federal de imigrări pentru a-l da spre înfiere pe fiul său nenăscut, relatează The Boston Globe. Acest lucru a fost publicat şi de preşedintele american în autobiografia sa, „Dreams from My Father”, însă este tratat pe larg într-o carte ce este lansată pe 12 iulie, scrisă de Sally Jacobs de la publicaţia sus amintită. Biografia se numeşte „The Other Barack: The Bold and Reckless Life of President Obama's Father” şi se preconizează că va face furori printre publicul de peste Ocean şi nu numai.



Recente pe Ok! Magazine

Horia Brenciu   Facebook 2 jpg
Brad Pitt  foto   Shutterstock jpg
The Bridgerton, GettyImages (1) jpg
Dan Negru Jocul cuvintelor Kanal D jpeg
Donald trump   jeffrey epstein foto shutterstock jpg
Jennifer Aniston și Justin Theroux (1) jpg
FotoJet (57) jpg
Jeffrey Epstein  foto   profimedia 0248726886 jpg
Dani Oțil la podcastul Gând la gând cu Teo Trandafir   captură de ecran (2) png
Margot Robbie în The Wolf Of Wall Street  foto   profimedia 0183328758 jpg
FotoJet (56) jpg
Ethan Hawke foto profimedia (2) jpg
Dieta folosită de Andreea Esca pentru a se menține   Facebook jpg
FotoJet (54) jpg
femeie trista jpg
FotoJet (56) jpg
Oase și Maria Pitică foto OK Magazine Sorin Stana jpg
Monica Bellucci, BAFTA 2026, GettyImages (6) jpg