Charlie Sheen riscă să rămână fără fiicele lui

Actualizat:

După ce a fost arestat de Crăciun pentru că şi-a bătut soţia, pe Brooke Mueller, şi a fost la un pas de divorţ, acum riscă să rămână fără tutela asupra celor două fiice, Sam (6) şi Lola (4), pe care le are cu fosta soţie, actriţa Denise Richards.

Actorul nu trece printr-una dintre cele mai faste perioade ale vieţii.

După ce afost arestat de Crăciun pentru că şi-a bătut soţia, pe Brooke Mueller, şi a fost la un pas de divorţ, acum riscă să rămână fără tutela asupra celor două fiice, Sam (6) şi Lola (4), pe care le are cu fosta soţie, actriţa Denise Richards.

Aceasta a cerut în instanţă custodia integrală pentru copii, din cauza tulburărilor pin care trece fostul ei soţ. „Denise nu avea curaj să-şi lase fetele cu Charlie. Nu intenţionează să le lase fără tată, dar vrea ca acestea să fie în siguranţă. De obicei, Charlie merge acasă la Denise să le viziteze“, spune o sursă.

Sheen mai are doi fii gemeni din căsătoria cu Brooke, Max şi Bob.

Foto: EPA



Recente pe Ok! Magazine

blestemul Oscarurilor  jpg
eveniment degustare cozonaci și pască la Boutique du Pain Dorobanți jpg
Elena Cârstea la podcastul Despre femeie cu Mihaela Tatu   captură de ecran (3) png
Meryl Streep, Anne Hathaway, 2026, profimedia 1064060615 jpg
stewardesa jpeg
Jennie Garth, Shannen Doherty, Tori Spelling în Beverly Hills 90210, Profimedia (3) jpg
FotoJet (74) jpg
Melania Trump și robotul umanoid la Casa Albă   profimedia 1086194185 jpg
FotoJet (73) jpg
Elizabeth Taylor jpeg
Donald Trump și Elvis Presley jpg
Horia Tecău jpeg
Gwyneth Paltrow, GettyImages (7) jpg
Audrey Hepburn, GettyImages (6) jpg
Denise Richards lifting, Foto Instagram (7) (1) jpg
Irina Fodor la Asia Express 4 jpg
Adela Popescu, foto Instagram  jpg
Epstein jpeg