Michael Jackson s-a iubit cu o est-europeancă?

Actualizat:

O nouă biografie a megastarului, încropită de doi foşti bodyguarzi ai săi, promite dezvăluiri care mai de care mai picante. Între ele, şi o poveste legată de o relaţie pe care starul pop ar fi avut-o cu o tânără din Europa de Est.

O nouă biografie a megastarului, încropită de doi foşti bodyguarzi ai săi, promite dezvăluiri care mai de care mai picante. Între ele, şi o poveste legată de o relaţie pe care starul pop ar fi avut-o cu o tânără din Europa de Est.

Michael Jackson ar fi avut o iubită est-europeană pe care obişnuia s-o îmbrăţişeze şi sărute pe bancheta din spate a maşinii sale conduse de un şofer, pretind fostele gărzi de corp ale artistului în cartea cu dezvăluiri despre viaţa acestuia, potrivit dailymail.co.uk.

Gărzile de corp, Javon Beard şi Bill Whitfield, scriu că excentricul star pop îi trimitea să le ia pe femeia misterioasă, la care cei doi se referă în carte sub forma “Prietena”, şi pe o altă femeie. În plus, cei doi ar fi fost trimişi să îi cumpere est-europencei cadouri de la Tiffany.

Într-un fragment din cartea “Remember the Time: Păzindu-l pe Michael Jackson în ultimele sale zile”, obţinut de New York Daily News, cei doi bodyguarzi o descriu pe această femeie drept “superbă de pică”.

Bărbaţii dezvăluie cum Jackson ar fi obişnuit să o viziteze în timpul nopţii la un motel, după ce copiii săi se duceau la culcare. Cântăreţul ar mai fi avut o vizitatoare în afară de

, pe care cei doi au numit-o

în carte, dar Jackson era mai ataşat de “Prietena”. Când aceasta ajungea în oraş, bodyguarzii aveau datoria de a se asigura că totul era în ordine pentru sosirea ei.

În carte, bărbaţii mai susţin că Michael Jackson era un tată foarte strict şi povestesc un episod în care artistul îl disciplina pe Prince, acum în vârstă de 17 ani, după ce nu avusese grijă să cureţe după câinele pe care îl primise în dar.

Deşi cei doi oferă astfel de dezvăluiri, o sursă a declarat pentru Daily News că bărbaţii nu intenţionează să îi creeze o imagine proastă cântăreţului, fiind de fapt “foarte ataşaţi de el şi de copiii săi”. Cartea “Remember the Time” va fi publicată în luna iunie.

Foto: pagina oficială



Recente pe Ok! Magazine

FotoJet (86) jpg
FotoJet (83) jpg
thylane blondeau instagram jpg
Andreea Bănică (2) jpg
Mirabela Grădinaru și Nicușor Dan la Palatul Elysee, iulie 2026   FOTO Administrația Prezidențială (3) jpg
FotoJet (82) jpg
FotoJet (80) jpg
Elvis  foto   profimedia 0675135032 jpg
angela similea 12 jpg jpeg
mari jpg
1 bonnie tyler shutterstock 98898728 jpg jpeg
Anne Hathaway, GettyImages (2) jpg
Olivia Wilde,Penelope Cruz, profimedia 1112334751 jpg
J LO (3) jfif
FotoJet (77) jpg
FotoJet (76) jpg
Otniela sexy jpg
Monstrul din Florența Netflix profimedia 1036937632 jpg