Naomi Campbell a adormit în timpul unui interviu

Actualizat:

Jurnalistul de la „The Sun“ a rămas mut când a văzut că intervievata lui a fost răpusă de somn. Uite care a fost explicaţia oferită de topmodelul britanic.

Jurnalistul de la „The Sun“ a rămas mut când a văzut că intervievata lui a fost răpusă de somn. Uite care a fost explicaţia oferită de topmodelul britanic.

Naomi Campbell se afla la Londra pentru a asista la lansarea versiunii britanice a noii sale emisiuni, "The Face", un reality-show TV inspirat din universul modei.

Printre altele, ea trebuia să acorde un interviu tabloidului „The Sun“, dar, după doar şase minute de la începerea discuţiei, jurnalistul care o intervieva a constatat că ochii renumitului model s-au închis, iar ea a adormit.

Celebrul top-model de culoare şi-a cerut iertare pentru acel moment stânjenitor, declarând: „Îmi pare rău. Nu este vina dumneavoastră. Sunt foarte afectată de diferenţa de fus orar“.

Foarte plauzibil, de vreme ce, în ultimele zile, celebrul topmodel a avut un program extrem de aglomerat şi a participat la numeroase evenimente organizate în cadrul turneului mondial de promovare a acestei emisiuni, care a inclus opriri la New York şi Paris.

Foto: pagina personală



Recente pe Ok! Magazine

Adina Buzatu (49 de ani) știe câte sacrificii face o femeie ca să intre în rochia mult dorită
Claudia Schiffer jpg
Paula Seling martie 2026   facebook 2 jpg
Bruce Willis Rumer GETTY jpg
Dolly Parton  sursa foto   Shutterstock jpg
Sandra Bullock, Profimedia (1) jpg
Ava Gardner și Luis Miguel Dominguín colaj getty profimedia jpg
mita biciclista jpg
Melania Trump la Casa Alba, Profimedia (2) jpg
Vero Căliman   Sorin Stana, revista OK (3) jpg
Sophia Loren și Marlon Brando profimedia 0108629302 (2) jpg
FotoJet (82) jpg
 Margaret Qualley, Profimedia (2) jpg
Warren Beatty  foto   profimedia 0145112106 jpg
Peter O'Toole, Liz Taylor, Richard Burton, Profimedia (1) jpg
Margot Robbie, Profimedia (1) jpg
Celine Dion, Getty jpg
Victoria și David Beckham, Instagram (2) jfif