Sarcină cu probleme pentru Alina Puşcaş?

Actualizat:
Alina Puscas jpeg

Prezentatoarea emisiunii “Te cunosc de undeva” e din nou gravidă şi le-a dat emoţii colegilor de platou.

image

Chiar dacă aşteaptă al doilea copil, Alina Puşcaş îşi doreşte să rămână activă până în ultima clipă, aşa cum a făcut şi la prima sarcină. Din păcate, de data aceasta, întâmpină unele dificultăţi.

În urmă cu câteva săptămâni, prezentatoarei i-a făcut rău în timpul filmărilor pentru Te cunosc de undeva, creând panică în jurul ei. Colegii susţin că era palidă şi că respira greu.

„Alina întâmpină probleme specifice unei femei însărcinate şi este normal. Dacă la primul copil, situaţia a fost diferită şi nu a avut nimic, ei bine, acum, ea ne-a spus că acuza stări de vomă, ameţeli şi o somnolenţă crescută. La înregistrări, încearcă să îşi dozeze efortul, însă, nu reuşeşte întotdeauna. Recent, chiar i s-a făcut rău la platou. Nu a fost ceva grav, dar a trebuit să se oprească din prezentare, să bea puţină apă şi să se odihnească! După ce şi-a revenit, ea şi-a reluat filmările şi a dus totul la capăt, ca o adevărată profesionistă”, au dezvăluit surse din anturajul vedetei.

image


Recente pe Ok! Magazine

FotoJet (86) jpg
FotoJet (83) jpg
thylane blondeau instagram jpg
Andreea Bănică (2) jpg
Mirabela Grădinaru și Nicușor Dan la Palatul Elysee, iulie 2026   FOTO Administrația Prezidențială (3) jpg
FotoJet (82) jpg
FotoJet (80) jpg
Elvis  foto   profimedia 0675135032 jpg
angela similea 12 jpg jpeg
mari jpg
1 bonnie tyler shutterstock 98898728 jpg jpeg
Anne Hathaway, GettyImages (2) jpg
Olivia Wilde,Penelope Cruz, profimedia 1112334751 jpg
J LO (3) jfif
FotoJet (77) jpg
FotoJet (76) jpg
Otniela sexy jpg
Monstrul din Florența Netflix profimedia 1036937632 jpg