Kim Kardashian, sexy şi ultradecoltată la Vatican. A făcut senzaţie în Italia cu ţinutele sale şi formele generoase

30 iunie, 2021
18 kim kardashian7 jpg jpeg

Kim Kardashian a făcut senzaţie în Italia cu ţinutele sale mai mult decât obraznice. Posesoarea unui trup voluptos şi a unor forme generoase, Kim a apărut în rochii super decoltate şi mulate. Inclusiv în vizită la Vatican, când a ales o rochie albă din dantelă, super mulată, cu umerii goi, însă înăuntrul bisericii a avut decenţa totuşi să poarte o haină de piele care să o acopere puţin.

Kardashian a avut o întâlnire de afaceri în clădirea Fendi, la Roma, la "Palazzo della Città".

Şi aici vedeta s-a îmbrăcat sexy, cu o rochie neagră mulată şi decoltată, cu sandale sexy cu toc şi barete subţiri, dar şi surprinzător, o şapcă.

La cină însă a păstrat şapca, însă a ieşit cu o rochie scurtă, fără mâneci, care i-a pus în evidenţă silueta, dar şi atitudinea la care lucrează atât de mult, de femme fatale.

Kim Kardashian a divorţat recent de Kanye West, cu care are patru copii. Rapper-ul s-a orientat rapid în altă parte, începând o relaţie cu sexy rusoaica Irina Shayk. Kim încă nu are pe nimeni în plan amoros.

Foto: Profimedia



Recente pe Ok! Magazine

Jenna Jameson   FOTO Instagram jpg
Elizabeth Hurley, Instagram (2) jpg
Moculescu și Nidia 845 jpg
Tori Spelling  sursa foro   Instagram jpg
Andreea Berecleanu cu fiul Petru, Foto Facebook jpg
Vero Căliman la podcastul Gând la gând cu Teo Trandafir   captură de ecran (14) png
banner lavinia pirva png
Elvira Deatcu, Adela Popescu, Laura Cosoi, Maria Apostol, Andreea Berecleanu si Irina Fodor jpeg
cub monica anghel png
Jonathan Bailey, profimedia (1) jpg
Mercur retrograd shutterstock 1892950363 jpg
Istoria bikini ului colaj getty images profimedia jpg
vedete jpg
Ben Affleck, Ana de Armas, profimedia (1) jpg
Loredana Groza la podcastul Vin de o poveste by Radu Țibulcă   captură (5) png
Monica Birladeanu (2) jpg
Megan Fox, Machine Gun Kelly  foto   Profimedia jpg
FotoJet (39) jpg