Andi Moisescu şi Olivia Steer au fost la schi în Austria

Actualizat:
p1000382 jpeg

Realizatorul emisiunii „Apropo TV“ de la ProTV şi soţia lui, prezentatoarea emisiunii „Doamne de poveste“ de la Acasă TV, s-au bucurat de o vacanţă de opt zile la schi, în Austria.

Realizatorul emisiunii „Apropo TV“ de la ProTV şi soţia lui, prezentatoarea emisiunii „Doamne de poveste“ de la Acasă TV, s-au bucurat de o vacanţă de opt zile la schi, în Austria.

Cei doi soţi şi-au oferit un concediu de o săptămână în renumita staţiune de schi Ischgl, a doua lor vacanţă în care au plecat singuri, de când au copii. „De cum am ajuns sus pe domeniul de schi, care nu măsoară decât 248 de kilometri de pârtii, am avut impresia că e locul în care s-au adunat toţi nebunii. Aşadar, am simţit imediat că acolo e locul meu“, a mărturisit încântat Andi.

image

Dar chiar dacă el a ţinut morţiş să demonstreze că are talent la schiat, Olivia l-a convins ca, pentru o seară, să dea schiurile pe săniuţe. „Ce n-am reuşit în copilărie am reuşit acum. O coborâre spectaculoasă cu săniuţele, la 11 noaptea, de la 2.500 de metri altitudine, în nocturnă, pe un traseu lung de şapte kilometri. La început am crezut că n-o să-mi ajungă, după jumătatea traseului am avut impresia că nu se mai termină“, a mai spus Andi.

image

Foto: Pro TV



Recente pe Ok! Magazine

Murat Yakin, antrenorul Elveției, Profimedia (1) jpg
ElaC1 jpg
Carmen Electra din nou în Playboy (2) jpg
cabral instagram jpg
3 paulina porizkova jpg jpeg
FotoJet (86) jpg
FotoJet (83) jpg
thylane blondeau instagram jpg
Andreea Bănică (2) jpg
Mirabela Grădinaru și Nicușor Dan la Palatul Elysee, iulie 2026   FOTO Administrația Prezidențială (3) jpg
FotoJet (82) jpg
FotoJet (80) jpg
Elvis  foto   profimedia 0675135032 jpg
angela similea 12 jpg jpeg
mari jpg
1 bonnie tyler shutterstock 98898728 jpg jpeg
Anne Hathaway, GettyImages (2) jpg
Olivia Wilde,Penelope Cruz, profimedia 1112334751 jpg