Andreea Ibacka, cucerită de Mihai Călin. Ce îi desparte pe cei doi

29 septembrie, 2020
1 cuplu jpg jpeg

Andreea Ibacka şi Mihai Călin formează un cuplu în cel mai nou serial de ficţiune produs de Ruxandra Ion , Adela. Cei doi sunt soţ şi soţie, însă au o căsnicie bazată mai degrabă pe respect, decât pe dragoste.

Paul (Mihai Călin) deţine un imperiu media pe care l-a moştenit la moartea tatălui său şi şi-a dedicat întreaga viaţă afacerii pe care o preţuieşte mai mult decât orice. Cu Mona (Andreea Ibacka), fostă prezentatoare de ştiri, s-a căsătorit atunci când a aflat că aceasta este însărcinată, însă nu a iubit-o cu adevărat niciodată. Atunci când Mona a pierdut copilul într-un accident de care îl consideră vinovat pe Paul, relaţia lor s-a răcit şi mai mult. Faptul că nu mai poate avea alţi copii îi dă un sentiment de nesiguranţă în căsnicie, chiar dacă mariajul lor este bazat pe respect reciproc. Atunci când Andreea, presupusa fiica a lui Paul, despre existenţa căreia acesta află foarte târziu, se mută în casa lor, frustrarea Monei devine şi mai evidentă.

„Vă anunţ cu bucurie că fac parte din distribuţia celui mai nou serial semnat de doamna Ruxandra Ion şi dacă ar fi să vă devoalez câte ceva din culise aş spune că sunt Mona, fostă prezentatoare de ştiri, soţia unui milionar în valută forte care trăieşte totuşi cu o dramă pe care nu o exteriorizează foarte mult, şi anume cea a pierderii unei sarcini. Până să cunoaşteţi întreaga poveste, vă invit să vă lăsaţi surprinşi de toate intrigile serialului Adela!”, a declarat Andreea Ibacka.

„În noul proiect Adela am rolul lui Paul Andronic, un patron media de televiziune şi alte mijloace mass-media. Paul este un tip familist, căruia îi place să locuiască într-o casă mare, înconjurat de întreaga familie. La un moment dat, vestea că are un copil de care nu ştia îi dă peste cap întreaga existenţă, dar şi pe cea a familiei lui!”, mărturiseşte Mihai Călin despre personajul său. Actorul s-a bucurat foarte tare de revenirea pe platoul de filmare: „Am nişte colegi foarte tineri şi foarte entuziaşti, foarte frumoşi, deştepţi şi talentaţi, alături de care am lucrat mult la pregătirea acestui proiect. Un pic cam ca la teatru, adică am avut 3-4 săptămâni de pregătire, de repetiţii, ceea ce e foarte important, pentru că ne uşurează mult munca în creionarea personajelor. Mai mult de atât, sunt foarte fericit că încep acest proiect acum, zilele astea. Vin după 6 luni în care nu am jucat deloc, abia în ultima lună am avut 5 spectacole de teatru. Ne-a lipsit mult, a fost o perioadă foarte grea, pentru toată lumea!”



Recente pe Ok! Magazine

Amalia Năstase, Instagram (1) jpg
zodii jpg
Familia luii Gică Hagi la Palatul Cotroceni  FOTO facebook webp
En Vogue colaj jpg
Beyonce, Kate Middleton, Angelina Jolie  foto   GettyImages jpg
FotoJet Pam jpg
FotoJet AM jpg
ben affleck jennifer garner profimedia jpg
pamela bach david hasselhoff  foto   Profimedia jpg
Anca Țurcașiu și Călin Șerban la Cătălin Măruță la Pro TV jpg
Theo Rose (2) jpeg
Barack Obama si Michelle Obama jpg
jennifer garner john miller Ben Affleck profimedia 0819951262 jpg
1 zodii noroc la bani jpg jpeg
Anca Serea a răcit
George și Amal Clooney la New York, GettyImages (6) jpg
FotoJetGarner (1) jpg
mame de vedete colaj  jpg