Andreea Mantea şi fiul ei, diagnosticaţi cu coronavirus

Actualizat:
8 mantea21 jpg jpeg

Andreea Mantea şi fiul ei au stat două săptămâni în izolare după ce au fost diagnosticaţi cu coronavirus.

Vedeta şi David au marcat ''eliberarea'' cu o vizită la fast- food.

„Gata! Mi-am revenit! Cred… Vă mulţumesc tuturor pentru mesaje! Sunteţi minunaţi! Şiiiii a venit vremea helăncuţelor! Vremea mea!', a scris Andreea Mantea pe Instagram.

„Ştiţi ce nu înţeleg, dar deloc, când s-a făcut atât de frig. Când? Acum 14 zile era cald şi bine, erau 27 de grade şi astăzi… Deci, nu mai pot de frig, iar omul are căciulă. Când s-a răcit? Eu am o problemă! A venit iarna”, a adăugat vedeta de la Kanal D.



Recente pe Ok! Magazine

FotoJet (72) jpg
Keir Starmer și soția lui, Victoria   GettyImages 2282725198 jpg
Prietenii tăi  foto   Getty jpg
Ileana Lazariuc foto Vlad Andrei pentru Kultho jpg
Reginele de la Bollywood foto profimedia getty images jpg
soții Ceaușescu  foto   GettyImages 901900356(2) jpg
Calista Flockhart și Harrison Ford  foto   Profimedia jpg
Shakira sexy   FOTO Facebook 5 jpg
Dallas  foto   Profimedia jpeg
Emmanuel Macron și soția sa, Brigitte, l au invitat pe Donald Trump la Versailles, Profimedia (3) jpg
Jennifer Lopez și Brett Goldstein, Profimedia (2) jpg
Sydney Sweeney, Profimedia (2) jpg
Sergiu Celibidache, profimedia 0418277397 jpg
FotoJet (66) jpg
Emily Ratajkowski  sursa foto   Instagram jpg
Marian Godină   arhiva personală (3) JPG
FotoJet (67) jpg
Machiaj mireasa jpg