Britney Spears face paradă cu rochii cu aspect ieftin

23 martie, 2017
brit jpeg

E trist să vezi cum o femeie de 35 de ani insită să se îmbrace în rochii pe care, în mod normal, le-ai vedea pe adolescente. Sau mă rog, pe fetele alea dintr-un club dubios din Bucureşti. Şi mai trist e să fii plină de bani şi să te îmbraci din ce în ce mai ieftin.

Este cazul fostei prinţese a muzicii pop despre care ne-am lămurit de mult că nu posedă ceea ce se numeşte bun gust. Zilele trecute, Britney a realizat un mini show de modă în propria sufragerie (sau pe holul unui hotel din Las Vegas, acolo unde îşi susţine seria de concerte) şi anume un clip în care cântăreaţa apare probând trei rochii mini şi mulate, ştiţi voi, modelele acelea care făceau ravagii atunci când  era şi ea pe val. Prin anii 2000, adică.

Recunoaştem că Britney are un corp de milioane şi arată mai suplă ca niciodată, dar ceea ce este deranjant este aspectul ieftin pe care continuă să îl promoveze. Rochii cheap, pantofi cu platforme grosolane, bronz şi extensii de păr exagerate.

Am spus-o şi o repetăm: Brit are nevoie de un stilist!



Recente pe Ok! Magazine

Andrei Aradits 4 jpg
ana morodan jpg
Jennifer Aniston, premiera americană Murder Mystery 2 (7) jpg
Nadia El Nakla si Humza Yousaf   profimedia 0765882072 jpg
Kim Kardashian pe plajă, Profimedia (6) jpg
1 jorge masked singer romania jpg jpeg
Gisele Bundchen jpg
Tania Budi jpg
Bennifer verde neon, premiera Air, Getty (7) jpg
FotoJetMonica jpg
Prințul Harry în Marea Britanie (4) jpg
Elena Cârstea, în finala naţională Eurovision, în 2013 jpeg
Shakira, Getty jpg
Harry Styles, Grammy, Getty jpg
Cătălin Scărlătescu și Doina Teodoru au luat prima cutie JPG
Tom Cruise, Getty (1) jpg
Soții Willis 2019 (1) jpg
adela popescu jpeg