Britney Spears uimeşte cu decizia luată: "Oamenii nu au nicio idee despre lucrurile îngrozitoare pe care ei familia mi le-a făcut"

30 decembrie, 2021
4 hep1 jpg jpeg

A scăpat de tutela tatălui său, dar nu revine pe scenă. Britney Spears recunoaşte că anii în care a fost controlată de tatăl său au marcat-o. Acum se teme până şi de mulţime.

"Cred că celor mai mulţi dintre voi li se pare ciudat că eu nu mai fac deloc muzică. Oamenii nu au nicio idee despre lucrurile îngrozitoare pe care ei (familia artistei, n.r.) mi le-au făcut şi, după tot calvarul prin care am trecut, îmi este frică de oameni şi de industria muzicală", spune  solista. "Decizia de a nu mai face muzică este felul meu de a spune 'du-te dracului!', în sensul că de ea beneficiază, de fapt, doar familia mea, prin ignorarea profesiei mele adevărate. E ca şi cum i-am lăsat, în subconştientul meu, să câştige", a adăugat vedeta pop.



Recente pe Ok! Magazine

Cindy Crawford, GettyImages (3) jpg
Planete, Pixabay (3) jpg
vedete la balul bridgerton bucurești FB  jpg
Eric Dane, GettyImages (1) jpg
Naomi Campbell  jpg
Blackpink - Facebook 5
diamant coroana Regina Elisabeta jpg
FotoJet (54) jpg
Simona și Marius Urzică (2) jpg
Tahnee Welch, talentata fiică a lui Raquel Welch, GettyImages 118807987 jpg
Jeffrey Epstein, profimedia 1060547879 jpg
Robert Duvall si Luciana Pedraza  GettyImages 854074 jpg
Monica Tatoiu la podcastul Face to Face by Bianca Drăgan   captură de ecran 01(3) png
Premiera 6 INIMI, 3 GREȘELI by Teatrul Maidan FOTO Alin Mihalache (18) jpg
Smiley, Alex Velea si Connect R   Doua vorbe n plus 2 jpeg
Cătălin Botezatu cu Loredana Groza și la Elena Boncea la The Grace and Power Gala de la Moor Park Golf Club   PR (11) jpg
Calul de Fox, Pixabay png
Kim Jong un cu fiica sa, Kim Ju ae   profimedia 0978300903 jpg