Cameron Diaz: „Sexul e sportul meu preferat”

Actualizat:

Cu toate că viaţa amoroasă a celebrei actriţe pare că are de suferit acum, în urma separării de iubitul său, jucătorul de baseball Alex Rodriguez, Cameron declară sus şi tare că sexul este sportul ei preferat.

Cu toate că viaţa amoroasă a celebrei actriţe pare că are de suferit acum, în urma separării de iubitul său, jucătorul de baseball Alex Rodriguez, Cameron declară sus şi tare că sexul este sportul ei preferat.

Celebra actriţă care de-abia s-a despărţit de bărbatul cu care a avut o idilă de un an, susţine că are tot timpul chef să facă sex. „«Sex» este cel mai sexy cuvânt din vocabular. Numai cuvântul îmi inspiră ceva sexy. Are un acel ceva care incită, nu credeţi? Sexul este sportul meu favorit. Şi, dacă vă întrebaţi cum mă poate stârni un bărbat din punct de vedere sexual, ei bine, eu sunt tot timpul disponibilă pentru o partidă de sex”, a ţinut să adauge vedeta hollywoodiană.



Recente pe Ok! Magazine

dare to shine 3 jpg
Rupert Everett și Natasha Richardson   Getty Images, Profimedia jpg
banner carmen bruma jpg
Andreea Marin, strălucitoare aseară la prezentarea de modă Elena Perseil  Ce vedete au urcat pe podium!
Michelle Pfeiffer,  profimedia 1107197315 jpg
Dua Lipa și Callum Turner sunt, oficial, căsătoriți, Foto Ray Collins (3) jpg
Alessandra Stoicescu si Sara foto OK Magazine Sorin Stana jpg
Nadia Comăneci, Bart Conner cu Andreea Răducan și Monica Roșu   FOTO Facebook jpg
Pamela Anderson și Tom Cruise Getty Images jpg
mame la 50 de ani  jpg
Sanda Țăranu a murit   FOTO TVR Cultural jpg
Heidi Klum, GettyImages (7) jpg
soldat roman din serialul Spartacus House of Ashur   profimedia 1061591904 jpg
Emma Morano, Profimedia (2) jpg
Jennifer Lopez, premiera Office Romance, Profimedia (1) jpg
FotoJet (70) jpg
Pandora Advertorial 2 jpg
Harper și David Beckham, Profimedia jpg