Carla Bruni va avea un băieţel

Actualizat:

Informaţia a fost confirmată pentru presă de un prieten apropiat al cuplului prezidenţial francez, omul de afaceri Jacques Séguéla, cel care le-a făcut cunoştinţă Carlei şi lui Nicolas.

Informaţia a fost confirmată pentru presă de un prieten apropiat al cuplului prezidenţial francez, omul de afaceri Jacques Séguéla.

După o perioadă în care prima doamnă a Franţei a fost discretă în privinţa sarcini ei, secretul ei a fost dezvăluit de mama ei, Marisa Bruni Tedeschi, şi confirmat, mai apoi, de către tatăl lui Nicolas Sarkozy, Pal Sarkozy.

Între timp, tabloidele au speculat că Bruni ar fi însărcinată cu gemeni. Dar omul de afaceri Jacques Séguéla, prieten apropiat al Carlei şi al lui Nicolas, ne asigură că este vorba despre un singur copil, anume un băieţel. Acesta va fi cel de-al patrulea fiu al lui Sarkozy (pe lângă cei doi dăruiţi de prima lui soţie, Marie-Dominique Culioli, şi cel născut de Cécilia Albeniz, a treia lui nevastă) şi cel de-al doilea fiu al Carlei (care mai are un băiat dintr-o relaţie anterioară cu Aurélien Enthoven).

Jacques Séguéla este cel care a organizat prima întâlnire dintre Carla Bruni şi Nicolas Sarkozy. El a mai declarat şi că cei doi încearcă de mult timp să aibă un copil, dar fără succes.

Foto: Northfoto



Recente pe Ok! Magazine

Murat Yakin, antrenorul Elveției, Profimedia (1) jpg
ElaC1 jpg
Carmen Electra din nou în Playboy (2) jpg
cabral instagram jpg
3 paulina porizkova jpg jpeg
FotoJet (86) jpg
FotoJet (83) jpg
thylane blondeau instagram jpg
Andreea Bănică (2) jpg
Mirabela Grădinaru și Nicușor Dan la Palatul Elysee, iulie 2026   FOTO Administrația Prezidențială (3) jpg
FotoJet (82) jpg
FotoJet (80) jpg
Elvis  foto   profimedia 0675135032 jpg
angela similea 12 jpg jpeg
mari jpg
1 bonnie tyler shutterstock 98898728 jpg jpeg
Anne Hathaway, GettyImages (2) jpg
Olivia Wilde,Penelope Cruz, profimedia 1112334751 jpg