Ce au făcut soţii Iohannis de Valentine's Day? Carmen Iohannis a purtat din nou alb FOTO

17 februarie, 2020
1 carmen iohannis si klaus iohannis balet valentine s day 2 2 jpg jpeg

Klaus Iohannis a petrecut weekendul la Sibiu, alături de soţia sa.

Carmen şi Klaus Iohannis a bifat o nouă apariţie publică, chiar de Ziua Îndrăgostiţilor. Perechea prezidenţială a avut parte de-o seară specială, urmărind spectacolul de balet ”Lacul lebedelor” al trupei de artişti din Sankt Petersburg, pus în scenă la Centrul cultural ”Ion Besoiu” din Sibiu. Acesta a fost primul spectacol susţinut de Teatrul de balet rus din Sankt Petersburg în România, după reprezentaţia de la Sibiu fiind programate şi altele la Bucureşti şi Constanţa.

8 carmen iohannis si klaus iohannis balet valentine s day 6 jpg jpeg

Pentru o astfel de ocazie, Carmen Iohannis a ales să poarte o rochie albă, demonstrând că rămâne fidelă nuanţelor deschise, chiar şi pentru evenimentele care au loc la finalul zilei.

E vorba despre o rochie scurtă cloş din brocart cu fir argintiu, cu mâneci scurte şi inserţie de material transparent, semnată Andreea Tincu. Accesoriile au fost şi ele din paleta mai rar folosită pentru seară, rozul bonbon: pantofi escarpin şi geantă cu baretă din lanţ.

2 carmen iohannis si klaus iohannis balet valentine s day 1 jpg jpeg


Recente pe Ok! Magazine

Jeffrey Epstein  foto   profimedia 0248726886 jpg
Dani Oțil la podcastul Gând la gând cu Teo Trandafir   captură de ecran (2) png
Margot Robbie în The Wolf Of Wall Street  foto   profimedia 0183328758 jpg
FotoJet (56) jpg
Ethan Hawke foto profimedia (2) jpg
Dieta folosită de Andreea Esca pentru a se menține   Facebook jpg
FotoJet (54) jpg
femeie trista jpg
FotoJet (56) jpg
Oase și Maria Pitică foto OK Magazine Sorin Stana jpg
Monica Bellucci, BAFTA 2026, GettyImages (6) jpg
Cindy Crawford, GettyImages (3) jpg
Planete, Pixabay (3) jpg
vedete la balul bridgerton bucurești FB  jpg
Eric Dane, GettyImages (1) jpg
Naomi Campbell  jpg
Blackpink - Facebook 5
diamant coroana Regina Elisabeta jpg