Ce ţinute de zi au purtat vedetele pe Croazetă

12 mai, 2016
"Cafe Society" Photocall   The 69th Annual Cannes Film Festival jpeg

Festivalul de film de la Cannes a debutat în forţă cu periplul vedetelor pe Croazetă, cele mai elegante prezenţe fiind cele ale lui Blake Lively, Kristen Stewart sau Kirsten Dunst.

Blake Lively

Blake Lively, Woody Allen şi Kristen Stewart

Soţia însărcinată a lui Ryan Reynolds a arătat pur şi simplu strălucitor în salopeta ei vaporoasă, roşie, semnată Juan Carlos Obando, la prezentarea pentru presă a noului film al lui Woody Allen, Cafe Society, în care superba actriţă de 28 de ani deţine unul dintre rolurile principale.

Pe lângă legendarul regizor, Blake a fost însoţită la eveniment de colegii ei din film, Kristen Stewart şi Jesse Eisenberg. Cât despre Kristen, aceasta a fost şi ea o apariţie cool în ţinuta ei format dintr-o fustă creion Chanel şi un tricou simplu crop, ambele albe.

Jesse Eisenberg

Justin Timberlake şi Anna Kendrick au făcut un cuplu surprinzător pe Croazetă, cei doi promovând noua animaţie marca Dreamworks, Trolls.

Justin Timberlake şi Anna Kendrick

Cât priveşte juriul acestei ediţii a festivalului de film, ei bine, dintre membrii acestuia s-au evidenţiat două frumuseţi, sinonime cu glamourul franţuzesc: Kirsten Dunst şi Vanessa Paradis.

Prima a ales pentru apariţia ei de zi o rochie galbenă Dior, cu model vintage, pe când fosta iubită a lui Johnny Depp a ales o rochie scurtă cu print floral, perfectă pentru silueta ei minionă.

Vanessa Paradis

Juriul: Kirsten Dunst, Vanessa Paradis, George Miller şi Valeria Golino

Kirsten şi Vanessa, lecţie de eleganţă

Foto: gettyimages



Recente pe Ok! Magazine

Amalia Năstase, Instagram (1) jpg
zodii jpg
Familia luii Gică Hagi la Palatul Cotroceni  FOTO facebook webp
En Vogue colaj jpg
Beyonce, Kate Middleton, Angelina Jolie  foto   GettyImages jpg
FotoJet Pam jpg
FotoJet AM jpg
ben affleck jennifer garner profimedia jpg
pamela bach david hasselhoff  foto   Profimedia jpg
Anca Țurcașiu și Călin Șerban la Cătălin Măruță la Pro TV jpg
Theo Rose (2) jpeg
Barack Obama si Michelle Obama jpg
jennifer garner john miller Ben Affleck profimedia 0819951262 jpg
1 zodii noroc la bani jpg jpeg
Anca Serea a răcit
George și Amal Clooney la New York, GettyImages (6) jpg
FotoJetGarner (1) jpg
mame de vedete colaj  jpg