Cine şi-a pus tarantule în păr?

30 octombrie, 2012
amna tarantula 3 jpeg

O cântăreaţa româncăa ales ca la petrecerea de Halloween să îşi pună în păr două tarantule şi să-şi deseneze în jurul unui ochi o pânză de păianjen.

O cântăreaţa româncăa ales ca la petrecerea de Halloween să îşi pună în păr două tarantule şi să-şi deseneze în jurul unui ochi o pânză de păianjen.

image

Este vorba de Amna, care şi-a motivat astfel alegerea: ”Am vrut o coafură extravagantă, dar în acelaşi timp uşor de purtat: o combinaţie între coafura Umei Thurman din rolul Poison Ivy şi cea pe care a avut-o Christina Aguilera, atunci când a fost Spider Queen. Am găsit două accesorii de păr, sub formă de tarantulă, care s-au potrivit perfect cu coafura. Minunăţia a fost realizată de cei de la B.Energy, centrul în care fac sport, dar mă şi îngrijesc”, spune solista.

Amna sărbătoreşte încă din adolescenţă Halloweenul, organizând anual o petrecere privată “monstruoasă”.



Recente pe Ok! Magazine

Oana Ioniță și fiica sa Isabel foto OK Magazine (4) jpg
Andreea Esca, mesaj emoționant despre părinții săi   FOTO Facebook jpg
Robbie Williams  foto   profimedia 1056803212 jpg
Katy Perry Orlando Bloom Justin Trudeau colaj jpg
Amalia Năstase   FOTO Sorin Stana, OK România (2) jpg
roșu de Crăciun colaj getty profimedia jpg
Melania Trump  foto   Profimedia jpg
Nick și Rob Reiner, profimedia 1059741921 jpg
Apple Martin, Gwyneth Paltrow și Moses Martin la premiera filmului „Marty Supreme” 16 decembrie 2025, profimedia 1059812170 jpg
Jennifer Garner ia micul dejun cu Ben Affleck, Profimedia (5) jpg
Valentina Pelinel la podcatul Mom by Nicoleta Luciu   captură de ecran (10) png
Philippine Leroy Beaulieu, Lily Collins și Ashley Park, GettyImages (1) jpg
Shakira, profimedia 1057787583 jpg
Irinel botez png
Andreea Marin, urare emoționantă pentru fiica ei, Ana Violeta Bănică   FOTO captură de ecran  (1) jpg
Rob Reiner, Meg Ryan și Billy Crystal GettyImages 1136375984 jpg
FotoJet Ben (1) jpg
Amal și George Clooney, Profimedia 1043240066 jpg