Cristiano Ronaldo, tată din nou. Cine este mama?

Actualizat:
iubita ronaldo jpeg

Cristiano Ronaldo va fi din nou tată, de data aceasta de gemeni. Curios este modul în care portughezul de 32 de ani îşi va mări familia, şi anume cu ajutorul unei mame surogat, o femeie din America care mai are foarte puţin până naşte.

Cristiano, alături de iubita lui, Georgina, şi fiul său

“Cristiano şi familia lui de-abia aşteaptă să-i întâlnească pe noii membri ai clanului. Chiar dacă preferă să fie foarte discret cu privire la viaţa personală, Cristiano le-a spus apropiaţilor că va fi, în curând, tată de băieţi gemeni“, a mărturisit o sursă citată de The Sun.

Aceeaşi sursă susţine că mama fotbalistului, Dolores, va fi cea care va avea grijă de noii veniţi, aşa cum s-a întâmplat şi în cazul fiului cel mare al lui Ronaldo, Cris

Cristiano Ronaldo şi fiul său, Cristiano Jr.

tiano Jr, acum în vârstă de şase ani.

La rândul lui, micuţul Cristiano a venit şi el pe lume printr-o mamă surogat, în 2010. Este interesant de văzut cum se va adapta acestei situaţii noua prietenă a lui Ronaldo, modelul de 23 de ani Georgina Rodriguez.



Recente pe Ok! Magazine

FotoJet (58) jpg
Sydney Sweeney colaj jpg
Luna sangerie horoscop shutterstock 2162086307 jpg
Cornel Ilie foto PR jpg
Adela Popescu și Elena Gheorghe (14) jpeg
Jim Carrey 2026, GettyImages (4) jpg
Ioana Maria Moldovan pe pârtie la Predeal jpg
Proteste femei în Iran GettyImages 1684713283 jpg
FotoJet (57) jpg
Horia Brenciu   Facebook 2 jpg
Brad Pitt  foto   Shutterstock jpg
The Bridgerton, GettyImages (1) jpg
Dan Negru Jocul cuvintelor Kanal D jpeg
Donald trump   jeffrey epstein foto shutterstock jpg
Jennifer Aniston și Justin Theroux (1) jpg
FotoJet (57) jpg
Jeffrey Epstein  foto   profimedia 0248726886 jpg
Dani Oțil la podcastul Gând la gând cu Teo Trandafir   captură de ecran (2) png